yaşım ilerledi artık başarılı seks yapamıyorum

Soru

slmlar ben 64 yaşındayım. 37 yaşında genç bir sevgilim var çok azgın. daha çok istiyor ama artık tıkanıyorum yapamıyorum, performans arttıran ürünler macun hap falan alıyorum biraz fayda ediyor ama yine de yetersiz geliyor. birkaç doktora gittim demesine göre kendini gereksiz zorluyorsun bu yaşta bu kadar olması bile senin için yeterli. ürünleri kullanıp aşırı zorlayarak kendine zarar veriyorsun dediler. yine viyagra benzeri şeyler verdiler kullandım etkisi az. daha güçlü faydası olan bildiğiniz, kullanabileceğim bir şey var mı ?

Cevaplar ( 4 )

 1. 2

  zaten gittiğiniz doktorlar size olması gerekeni söylemiş, ciddiye almayıp daha fazlası için kendinizi zorluyor hayatınızı tehlikeye atıyorsunuz. neredeyse ne bulduysanız bütün hapları ürünleri karıştırıp kullanacaksınız. lakin gel gelelim bunu da yapsanız alacağınız performans çok değişmez, çünkü bünyenizin kapasitesi bu, artık çok daha fazlasını yapmaya çalışmak vücutta iflasa götürebilecek riskler içerir. sitede kimse doktor değil, doktordan daha iyi bilemez, size verecekleri tavsiyeler de faydanıza değil zararınıza olacaktır. yaşamaya çalıştığınız bu aşırı hızlı hayatı bırakın, yoksa gelecek bir hayatınız olmayacak. yok atın ölümü arpadan olsun diyorsanız sizin bileceğiniz iş, bizden söylemesi.

 2. 3

  nasıl bir ilişki bu anlamadım sugar daddy falan mı ? yaş farkı kaç, hadi siz delisiniz, sevgilnizde sizi hiç önemsemiyor mu ? zengin falan mısınız ? acaba kadın, adamı kalpten götüreyimde paralara konayım falan diye mi düşünüyor. kusura bakmayın aklımda deli sorular, madem bu kadın bu kadar azgınmış, ne diye sizin gibi bir ihtiyarla uğraşıyor, niye kendine uygun performansı yüksek birini bulmuyor sepep nedir ? peki siz niye ona uyuyorsunuz, canınızı hiç mi önemsemiyorsunuz, o istiyor diye uçkur sevdasına ölmeye mi karar verdiniz ? doktorlara gittiniz size onca uyarı yaptılar hiç mi dediklerini umursamadınız, buradan ne tavsiye yazarlarsa kötü körüne kullanacak mısınız ? tamam bu yaşta da cinsellik olur, kimseyi kıskandığımız yok da, bu kadar ölesiye bu neyin çabası ? siz biraz uyanın da düşünün diye yazıyorum bunları.

 3. 3

  amca allah korusun kalpten gidersin bak benden söylemesi çok bulaşma ilaçlara haplara

 4. 3

  o ilaçların etkisini az bulup daha fazla tüketimde bulunmayın sakın. o ilaçlar aynı zamanda kalp atım hızını da artırıyor bu nedenle kullanımında dikkatli olmak lazım. eger ille da ben cinsel yaşantımı daha zenginleştireceğim diyorsanız bence ön sevişme ve ilişki sırasında el ağız gibi diğer uzuvların kullanımını arttırabilir veya partneriniz için cinsel ilişki sırasında kullanılacak cinsel fantezi ürünleri alabilirsiniz. ama doktorların dedikleri buradan alacağınız bilgilerden çok daha sağlıklı olacaktır en iyisi onları dinlemek olur.

Bir cevap bırakın