erkekler kızlarda neyden haz alır

Soru

sevgilim çok sıkıcısın seninle sevgili kalmak istemiyorum dedi, başka birini bulacakmış, lütfen yardım edin ne yapmam lazım, onun ilgisini nasıl çekeceğim onu nasıl mutlu edeceğim, erkekler kızlarda neyden haz alır bana yazın anlatın bunu bilmem lazım, ona göre bir şeyler yapıcam ? ona çok aşığım ayrılmasını istemiyorum. bana biraz taktik teknik püf noktası falan bir şeyler verin bilgiye ihtiyacım var ???

Cevaplar ( 7 )

 1. 2

  kusura bakma söylediklerin çok aptalca. açık açık büyük hata yapıyorsun, oda bunu bildiği için seni kullanıyor istediğini almak için zorluyor. net şekilde seni manüple ediyor, normalde hadi şunu yap dediği şeyleri yapmazken, şimdi beni gidiyorum ne halin varsa gör deyince afedersin hep b***u yemeye mi karar verdin. bu aşk sevgi dediğin nereye kadar, yarın deseki sana grup yapacağız 3-5 arkadaşımı da getireceğim, onada mı tamam diyeceksin, yeter ki benden ayrılma her istediğini yaparım mı mı diyeceksin. sinirim bozuldu yazık bu kadar aptal olmana. bırak defolsun gitsin, sende akıllan biraz, dünyada ondan başka erkek mi kalmadı, bu aşk falan değil düpe düz aptallık, akıl tutulması. aşk dediğin 2 kilişilik olur, bir karşılığı olur, o senin için sende onun için ölürsün bu aşk olur. sen tek başına ölüyorsan onun umurunda olmuyorsa o zaman bu aşk değil anla bunu. psikolojik tedaviye ihtiyacın var galiba ?

 2. 2

  hiçbir yere gidemez. sizin gibi safını bulmuş, herkes sizin gibi saf mı sanıyorsunuz? alnını karşılarlar onun. ilişkilerde denge önemlidir. maalesef içinde bulunduğunuz durum toksik bir hale bürünmüş. şu an ilişki içerisinde kurban rolundesiniz. isterseniz ağzınızla kuş tutun yahut zeytinyağlılar ile kebap çeşitlerini aynı anda yapın. hicbir sonuç alamayacaksınız. kişi sevdiğini olduğu gibi kabul etmeli etmiyorsa bitmeli. blöfüne blöf ile karşılık verin rest çekin emin olun gitmeyecek

 3. 3

  erkekler aptal kullanabilecekleri kızdan hoşlanırlar. yani bir şey ypamana gerek yok sende tam erkeklerin hoşlanacağı türdensin. ağlamayı bırak, merak etme döner sana yakında yoksa senin gibisini sonra nerde bulacak. umarım biraz akıllanırsınız yoksa işiniz zor bu hayatta.

 4. 2

  öncelikle merhaba, sevgiliniz sizi gerçekten sevmek istese tartışmak değil`de neler yapacağını söyleyebilirdi. ama günümüzde herkes gittikçe agresifleşiyor. oturup sakince narin narin bir birinizin eksiklerini söyleyip tamamlamaya ne dersiniz? burada şimdi sizlere böyle şöyle yap diyecekler ama herkesin istatikleri farklıdır. sevgilinizle oturup narince konuşup her iki taraf eksiklerini ve istediklerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

 5. 3

  oturup konuşun diyeceğim ama diyalog kurma aşaması geçmiş sanki. gerçi ne diyecektiniz ya, adam diyor ki artık seni istemiyorum, sizde buna karşılık ne olur beni bırakma her istediğini yaparım sana köle, ayaklarının altına paspas olurum mu diyeceksiniz. ki adam sizi seviyor olsaydı, önce o konuşmayı teklif edersi sizi kaybetmemek için bu konuda rahatsız olduğum şeyler var derdi anlatır bir çözüm bulmaya çalışırdı. benim anladığım siz çoktan cinselliği yaşamışsınız adam sizden istediğinin bir kısmını almış, ya sıkılmış başka alternatif bulmuş sizi kullandı artık kenara atıp geçiyor yada bazı şeyleri size dayatmak için rest çekiyor. aşk sevgi böyle şeyler dğeil, seven erkeğin yapaağı hareketler değil. bu arada diğer yazan kişilerede hak vermiyor değilim, bu ilişki senin için iyi değil gibi görünüyor. tabi insanın da bir onuru gururu olmalı.

 6. 3

  erkeklerin tamamı demeyelim ama çoğu almak isteğine odaklanır alır ve gider. gerçekten sadece seni seviyorsa hep yanında olur sıkılmaz. ilerde evlenecek olan kişi bu tip söylemlerde bulunmaz

 7. 1

  jartiyer başka bişeye gerek yok cinsel anlamda ona baska kızlarda yasamacagı şeyleri yaşatırsan 1 erkeğin baska kadına ihtiyacı olmaz

Bir cevap bırakın