partnerim erken orgazm olurken ben geç boşalıyorum

Soru

selam arkadaşlar. 34 yaşındayım ve güreş sporuyla yıllarca profesyonel uğraştım ve antrenör olarak devam ediyorum. boyum 193 kilom 120 ve bir partnerim var son dönemde düzenli olarak görüştüğüm. ilişki esnasında peş peşe orgazm oluyor, öyle bir yer geliyor ki neredeyse gözbebeklerinin beyazı kayboluyor. bayılacak gibi titreyerek kendini bırakıyor sular seller içinde. ancak ben devam ediyorum o esnada aradan bir kısa zaman geçiyor bakıyorum kupkuru olmaya başladı ve canı yanıyor, bende ara vermek durumunda kalıyorum. zaten çok geç gelen bir adamım ve bazen de öylece kalıyorum yada çok zorlanıyorum. ertesi gün ise işte asıl sıkıntı başlıyor durduk yerde ereksiyon olmaya başlıyorum, ben sosyal hayatta o şekilde gezince büyük olay olur. 😊 tabi soğuk suya tutarak vs halletmeye çalışıyorum mastürbasyonda yapmak istesem uygun zaman ve ortam yok. bu konuda fikirleriniz ve tavsiyeleriniz neler ?

Cevaplar ( 3 )

 1. 2

  genelde spor yapan ve sporcu ürünleri kullanan erkeklerde zamanla kullanılan ürünler sebebi ile tüm vücutta nörolojik his kaybı olur. tabi bu durum cinselliği de etkiliyor, seks esnasında yeterince zevk alamadığı için cinsel manada tatmin olmakta zorlanmaya başlıyor. normal birey yavaş tempoda zirvelerde gezerken, bu tip ürünler kullanmış kişiler parçalarcasına ter içinde kalana kadar kendini zorlarlar ancak haz tam olarak zirveye ulaşmaz. sanki delik süzgeçle su taşımaya benzer siz bir yandan doldurursunuz o bir yandan boşalır. pek çok vücut yapan arkadaşımda bunu görüyorum, hatta öyle ki adam sekse başlamadna önce 1vigara 2calis bir arada kullanıyor. oluşan vajinal kuruluk için sorun değil biraz kaydırıcı falan kullanırsınız olur biter, lakin nörolojik haz kaybı büyük sıkıntı buna çözüm yok ne yazık.

  • 1

   pek çok erkekte bu haz kaybı sebebi ile cinsel yönelim değişikliği oluyor. bu nedenle sporcular arasında biseksüel erkek görülme ihtimali çok artıyor. özelliklede pasif yönelim daha ağır basıyor, bakıyorsun yakışıklı kaslı falan tam kadınların hayali ama adam aktif olmaktan bir haz almadığı için artık yapmak istemiyor, daha çok pasif olamayı seçmiş. bu arada soruyu soran arkadaşa tavsiyem kuruluk için su bazlı kaydırıcı ve partnerin erken orgazm olmasını engellemek için erkeklerin kullandığı geciktirici spreylerden alıp vajina klitoris bölgesine biraz sıkıp elle masaj yapıp cilde yedirin sonra peçeteyi ıslatıp vajinal bölgeyi silin. bu sayede göreceksiniz bayanın orgazm eşiği yükselmiş olacak, kolay kolay orgazm olamadığı için tempoyu yükseltecek. böylece ikinizde daha uzun süre yapabilirsiniz.

 2. 0

  partnerinizi geciktirecek bir şeyler alamyı kullanmayı deneyin, hissiyatı azaltan bazı spreyler varmış bunlar belki işinize yarayabilir. bu sayede partnerinizin orgazm süresi biraz daha uzayabilir.

Bir cevap bırakın