duygusal ilişki yürütebilecek bayan sevgili bulmak çok zor

Soru

Merhaba. Eski sevgilime biseksüel olduğumu ve yeni şeyler denemek istediğimi söyledim(peging). O da bana iğrenç şakalar yapma dedi. Sürekli kendisini yemeğe götürmemi ve birşeyler almamı istiyordu. İstediklerinin hepsini yapmama rağmen yetinmiyordu. 8 ay dayandıktan sonra yeter deyip ayrıldım. Beni yargılamayacak birini nasıl bulabilirim? İnternette aradığım zaman herkes ya tek gecelik ilişki arıyor yada para için birlikte olurum diyor. Hep kadınlar böyle mi ? Ben duygusal bir ilişki istiyorum ?

Cevaplar ( 7 )

  1. Duygusali arayan kadin da erkek de cok ama cok az bu yüzden fazla o şeylere girmeyin uzerler rol yaparlar sahte yüzlerini gosterirler

  2. peging ne ya ? ilk defa duyuyorum kızın şaka sanmasına şaşmamalı.

  3. bir grup kadın bundan çok keyif alırken, bir grup ise tam aksine bundan nefret ediyor, iğrenç buluyor. birde ne olduğunu bilmeyen ön yargılı yaklaşan kitle var. onlarda asıl olayın püf noktasını öğrendikten sonra yapıp yapmayacaklarına karar verebiliyorlar. ben dahil çoğu insan ön yargılı denemeden bilmeden hemen karar veriyorlar. bu tür konuların konuşulduğu site forum gibi yerlere üye olarak belki aradınız türde birini bulursunuz.

  4. böyle fantazilerin tutkunu olan çok erkek var, ancak çoğu gizli. aynı şekilde kadınlardanda var onlarda kendini açık etmez gili kalmayı tercih ederler. internette daha çok mistress tarzı sitelerde bulmak mümkün. birde redit forumları var oradada böyle gruplar var onlara üye olun araştırın.

    • dediğiniz tarzdaki sitelerde para ile seans yapıyorlar. ben yakınlaşabileceğim birini arıyorum. ücretli bir hizmet değil. redite de bulamadım.

Bir cevap bırakın