tayt giyip vajina çizgisini belli eden kadınlar

Soru

Dışarıda tayt giyip ön tarafını kapatmadan gezen kadınları görünce tahrik oluyorum. Hele de vajina çizgisi ve kabarıklığı belli oluyorsa çıldırıyorum. Sizce bu kadınlar teşhir etmek için mi önlerini kapatmadan tayt giyiyorlar. Kendini teşhir etmeyimi seviyorlar ? yoksa bunun hiç farkında değiller mi ?

Cevaplar ( 10 )

 1. 3

  belki bilerek böyle giyinip gezenler vardır ama genelde daha ziyade farkında olmadan takrik edici olacağını düşünmeden öylesine giyinenler çoğunlukta. kimileri moda diye trend diye sosyal medyada bir birinden görüp özenti yapıyorlar.

 2. 1

  merhaba, bunlar son dönemin trendlerinden nerdeyse herkes hiç düşünmeden böyle giyiniyor. nereye baksanız böyle, artık kimse tahrik olmuyor, göre göre görmekten sıkıldılar normal geliyor. üstelik internet bu kadar kolay erişilebilirken tek tuşla telefondan istediğin kadar pornoya ulaşabiliyorken açıkçası kimse artık tayt falan bakmıyor aldırış etmiyor. üstelik tayt modası geride kaldı şimdilerde mini şortlar ve mini eteklerin devri başladı gibi.

 3. 2

  bende kullanıyorum ama öyle abartı bir görüntü olmuyor tabi bazı kişiler proporsiyonuna uygun olmayan yanlış kıyafet seçimi yaptıkları için çirkin görünüyor. yanlız çizgi göründü diye bu kadar azmak cinsel birşeymiş gibi yorumlamak bu kişinin düzgün tatmin edici cinsel hayatı olmadığına dair işarettir

 4. 4

  bende tayt giymeyi seviyorum üzerine biraz uzun bir giysi ile vajina ve popo kısmı görünmemiş oluyor 🙂

 5. 6

  Çoğu farkında olmuyordur muhtemelen ama vagina çizgisini görüp tahrip olmayan erkekte tanımıyorum. sadece ülkemizde değil yurtdışında bile vagina çizgisi belli olan kadına her erkek tahrik olur diye düşünüyorum naçizane ben

Bir cevap bırakın