zamansız ereksiyon sorunları

Soru

herkese merhaba, ben genç bir erkeğim 19 yaşındayım. teknik serviste çalışıyorum bazen evlere gidiyoruz tamir için. gel gelelim olmadık yerde ereksiyon oluyorum. illa bir şey görmeme gerek yok, bir şey düşünmeme gerek yok. durduk yere kendi kendine oluyor. geçen gittiğimiz yerde 2 kız vardı, kızları hiç görmedim yan odadan sesleri geliyordu işime bakıyordum bir ereksiyon oldum öyle böyle değil, oraya dönüyorum buraya dönüyorum, olmuyor elle düzeltiyorum çadır gibi kabarık duruyor. arkadaşım bile fark etti, noluyo sapık mısın bu ne, işine baksan dedi. bilinçli yapamıyorum elimde olan bişi değil diyordum, evlendirelim biz seni demeye başladı. niye böyle oluyor ne yapmak lazım ?

Cevaplar ( 3 )

  1. 8

    şanslısın sağlıklısin işte daha ne istiyorsun millet senin gibi olmak için nelerini verir bir bilsen

  2. 2

    bence ereksiyon olman çok iyi bu sağlıklı bi birey olduğunu gösteriyor sadece saklamak gerekiyor tavsiyem ya slip boxerlardan al ya slip iç çamaşır al ama bahsediğm eski beyazlardan değil

  3. 2

    evvelâ sağlıklı bir erkeksiniz. bu güzel. olur olmaz yerde sertleşebilir çünkü o yıllarda hormonal değişiklikler had safhada. hepimiz o çağlarda öyle değil miydik? ☺️😊😌😏🤭🤗😉 yine de ayıplanmaktan korkuyorsanız tamamen kariyerinize odaklanın. porno ve ozbiri eğer yapıyorsanız bırakın. böylece karşı cinsi ne kadar az düşünürseniz o kadar az dikleşme olacak ve geceleri de kamyonu daha az devireceksiniz.

Bir cevap bırakın