penis pompası gerçekten işe yarıyor mu

Soru

selamlar. 10 yıllık evliyiz, son zamanlarda kocamda sertleşme sorunları oluyor. bu durum onu psikolojik olarak yıpratıyor. hiç ses etmiyor yok birşey diyor ama farkındayım morali bozuluyor. hap ilaç benzeri şeyleri araştırdım ama birşey yutmak istemiyor. bir sitede tavsiye üzerine sertleştirici penis pompası araştırdım. genelde büyütme falan diyorlar sitelerde. bizim kullanım amacımız sertleştirmek için, büyütme falan istemiyoruz. kafam karıştı alma konusunda ne yapacağımı bilmedim. sonra bu siteyi buldum, bu konu hakkında bilgisi olanlardan yardım almak istiyorum. penis pompası sertleştirmek için işe yarıyor mu yoksa sadece büyütme için mi kullanılıyor ?

Cevaplar ( 6 )

 1. 6

  penis pompaları sertleşme güçlükleri yaşayan kişilerde destek amaçlı kullanılan ürünlerdir. ancak bu ürünler doktor tavsiyesi ile kullanılmalı. bilinçsizce kullanıldığında peniste harabiyet yaparak sorunları daha da güçleştirebilir. bence eşiniz utanmasın bir ürologa danışsın.

 2. 2

  peniste bulunan damarlara daha fazla kan pompalanmasına yarayan vakumlama yöntemidir penis pompası… ereksiyon sorunlarında yardımcı olarak kullanılabilir…

 3. 1

  buyutme ve sertlesme elde edebilirsin ama bu uygulamayi yaparken dikkatli ol

 4. 4

  penis pompası vakumlayarak kanın penis içnideki damarlarda birikmesine yardımcı olur. lakin vakum bitince kan geriye tekrar vücuda döner penis iner. penisin inme seebi bu damarların sıkıca büzüşememesi ve kanın geriye kaçmasıdır. bu sebeple ponpanın yanında birde kanı peniste tutmak için penis halkası kullanmaya ihtiyaç var. penis pompası üzerine esnek silikon penis halkasını geçirin, sonra o şekilde penisi vakumlayın. pompayı çıkarmadan halakyı elle iterek pompadan penis köküne geçirin. daha sonra pompayı çıkarın. göreceksiniz penis uzun süre ereksiyonda kalacak. yalnız aşırı abartırsanız damarları patlatma riski var. o sebeple kontrollü gitmek dengeli kullanmak lazım.

 5. 7

  penis pompalari yasi ilerleyince erkekligi sıfıra indirdigini bir tanidik doktor soylemisti asla kullanma diye

 6. 3

  penisim çok küçük pompa işe yarar mı hangi marka kullanmalıyım ve ne sıkılıkla kullanmalıyım ilerde hasar bırakır mı aranızda kullanıp memnun kalan var mı ?

Bir cevap bırakın