hükmetmeye yatkın bayanlar çok ilgimi çekiyor nasıl bulurum

Soru

merhaba, benim sorum kendim gibi cinsel yaklaşımı olan bir kadını nasıl tanıyabilirim çünkü normal kızlar ilgimi çekmiyor. neden dir bilmem çekingen olmayan daha çok hükmetmeye yatkın, bayanlar çok ilgimi çekiyor. fakat onlardan da ben çekiniyorum ? ne olacak bu işin sonu ?

Cevaplar ( 4 )

  1. genelde sizin bahsettiğiniz bayanlar para karşılığı bu işi yapıyorlar. durup dururken bir bayan bu tip şeylere ilgi duymuyor. tabi vardır öyle bayanda milyonda bir, ömrünüzün sonuna kadar arasanız bekleseniz tesadüfe rast gelmeniz mümkün değil. bende bu tür hayalleri boş verin, evlenilecek bir kız bakın.

  2. fazla prono izleyen kişilerde etkilenme sonucu böye sorunlu eğilimler ve beklentiler ortaya çıkıyor. normal çizgiden ayrılıp olmadık yönlerde kontrolsüz savruluyorlar hayatları mahvoluyor. hemen cinsel tercih cinsel eğilim işte kişisel düşüncler kisiel zevkler falan diyebilirsiniz ama işin temelinde bir yerden etkilenme esinlenme var. rüyanzıda öcüler görüyor korkuyorsanız bilin ki çok korku filmi izliyorsunuzdur. beyin hayatta yaşadıklarınıu referans alıp buna göre yönlenir. 3 ay boyunca gay trans falan izleyin penisi kestirip bayan olmaya karar verirsiniz. bu sebeple siz normal bir hayat için normal bir eş arayışına girin kendinizi bu yönde yönlendirin ki geleceğiniz güzel olsun.

  3. açıkçası ben öyle bir arayışa girmedim. ilişkimiz gayet normal yürüyordu zamanal bir birimizi tanıdıkça biraz daha sınırlarımızı esnetebileceğimizi fark ettik, her ikimizde bundan keyif alınca bazı yenilikler yaptık. sonuçta her iki taraf da haz almadan ısmarlama sipariş tarzı olmuyor.

  4. benimde bu tarz bayanlara karşı ilgim var, olsa hayır demem yani.

Bir cevap bırakın