sevgilimle seks yapamıyorum çok heyecanlanıyorum

Soru

birkaç defa ilişki yaşamaya çalıştık, bir anda çok heyecanlanıyorum kendini kontrol edemiyorum daha girmeden boşalıyorum sonra penisim sönüyor. moralim çok bozuluyor sevgilim geçen gün sen erkek bile değilsin dedi. ne yapmam lazım hap sprey krem aldım hepsini kullandım bir şey olmadı. doktora gittim her şey normal psikoloğa git dedi. psikoloğa gittim onca para verdim konuş konuş yine hiç bir fayda olmadı. hemen boşalmamak için önceden 31 çekip denedim bu sefer boşalmıyorum ama penis kalkmıyor kalksa da az kalkıyor yumuşak duruyor. sevgilim artık beni istemiyor, kafayı yemek üzereyim lütfen bir çare söyleyin. yaşım 26 sevilimle 7-8 kere falan ilişkiye girmeye çalıştım her seferinde olmadı.

Cevaplar ( 2 )

  1. kız haklı bu kadar kontrolsüzlük olur mu hiç. sonunda senden bıkıp ayrılmak istemesi normal bence. benimde anladığım sorun tamamen psikoloji kaynaklı. olmadı psikiyatri bölümünden randevu al. belkide konuşup konuşup iş uygulamaya gelince hepsini unutuyorsun, yani seanslar boşa gidiyor, kendini hiç geliştirmiyorsun. böyle sürerse psikolojin iyice bozulur, sorunlar kalıcı hale gelir.

  2. erkekler için erken boşalma çok büyük sıkıntı. takviye ilaçlar var ama galiba senin ki psikolojik… bir uzmanla görüş derim…

Bir cevap bırakın