yapay vajina mı yoksa realistik kalça mı

Soru

merhaba, cinsel hayatıma biraz heyecan katmak ve erken boşalmayı önlemek için vakumlu titremeli otomatik mastürbatörler almıştım lakin bunun yanlış bir seçim olduğunu öğrendim çünkü gerçeğiyle alakası yoktu. onun için yapay vajina mı alsam realistic kalça mı veya manken mi alsam diye düşünmeye başladım hangisi daha güzel tecrübe olur benim için yardımınıza ihtiyacım var. ayrıca bana gerçekçi bir yapay vajina ya da realistik kalça manken vs önerecek var mı ? memnun kaldığınız vs teşekkür ederim.

Cevaplar ( 3 )

  1. 3

    bir danışanımın sorusudur. eklemeyi unutmuşum. siteye girmek istemedi. 🙂

  2. 2

    ben genelde kimseye en pahalı en iyi olanını alın demedim, en ucuz en basit en düz en sade olanı tercih edin diye tavsiyede bulunmuşumdur. çünkü eğer boşalma kontrolü kazanmak için kullanılacaksa az çok 6 ay kullanıp atmak lazım. bu zamana kadar bu kontrolü kazanmış olur istikrarlı bir birey. boşuna çuvalla para gömmeye gerk yok. bütçe zorlamıyorsa daha güzel gerçekçi şekle sahip şeylerde alınabilir. paran yoksa küçük bir mastürbatör, varsa biraz daha iyisi yarım kalça, realistik kalça istersen komple dolgulu yarım vücut alın 🙂 bir arkadaşım yarım kalça almış, daha tutma açısından kullanışlı geldiğini söyledi. duruma göre değerlendirebilirsiniz.

  3. 2

    arkadaşım ihtiyaca göre değişeceğini düşünüyorum. sizin en başta soruda erken boşalma ile ilgili durum olduğunu ilk gözüme çarpan detay oldu. bu sorunu aşmadan realistik kalça almanın anlamsız olacağını düşünüyorum bir bayan olarak

Bir cevap bırakın