tek başıma oral seks deneyimi nasıl yaşarım

Soru

siteniz çok güzel olmuş, birkaç keredir giriyorum hep güzel şeyler okudum. aç öncede mastürbatör ile ilgili bir soru okudum. benimde benzer bi konuda merak ettiğim bir şey var. porno sitede çıkan bi reklamda bayanlar için vajinaya oral seks yapan bir oyuncak gördüm. normalde elle okşayarak mast yapıyorum ama bu oyuncak çok ilgimi çekti kullananlar zevki olduğunu yazmışlar. sizce böyle bir oyuncak kullanmak ilerleyen zaman için olumsuz bir soruna sebep olur mu ? yani alışkanlık olup sonra gerçek ilişkide zevk almama gibi durumlar oluyormuş ?

Cevaplar ( 3 )

  1. 2

    motorlu dönen yalama taklidi yapan oyuncaklarda var, titreşimli olanlar ve vakum yapan emen oyuncaklarda var. hepsi güzel kulşlanması epey zevkli, lakin işin diğer açısından bakarsanız böyle oyuncaklar ile cinsel tatmin yaşamya alışırsanız gerçek bir ililkide çok fena duvara toslarsınız. alıştığınız aynı zevki arar bulamazsınız, sonra orgamz sorunları cinsellikten zevk alamama falan derken seksten soğumaya kadar gider.

  2. 4

    en güzeli bir eş bulun, evlenip olunla bu fantazileri yaşayın. yoksa oyuncaklardan medet umarsanız gelecekte oyuncakların bağımlısı olur, geçek cinsellikten haz almaz duruma düşersiniz.

  3. 3

    detayı okumadan önce soruya kahkaha attım ikiye katlanman gerekiyor herhalde diye düşündüm

Bir cevap bırakın