yapay vajina nasıl kullanılır

Soru

Az önce yapay vajina siparişi verdim. arkadaşlar yapay vajina alma ve kullanma isteği içimden hiç gitmiyordu. Sonunda verdim kararımı kırdım zincirlerimi, bastım satın al tuşuna, nasıl kullanır bilmiyorum. Kargom gelmeden nasıl kullanıldığını yazan birilerini olursa çok sevinirim ? birde elle mast yapmak yerine yapay vajina kullanmak daha mı iyi ? vajina dediysem küçük birşey değil gerçekçi boyutlara yakın yarım kalça şeklide.

Cevaplar ( 3 )

  1. 2

    kullanmasında bir şey yok. ama hikkat edeceğin birkaç husus var. birincisi iyi bir kaydırıcı kullan, kurumayan bir şey olsun, kurursa oyuncağın kısa ömürlü olur parçalanır. ikincisi su bazlı kaydırıcı kullan yağ bazlı kullanırsan yine silikonun yapısını bozacağı için parçalanma olur. üçüncüsü prezervatif kullan, bu sayede sürtünme az olur, birde içine boşalınca spermler prezervatifte kalır bu sayede oyuncağında bakteriyel sorunlar olmaz daha hijyenik durur ömrü uzun olur. kullanımdan sonra sabunsuz ılık su ile durula ve kurula çünkü yaş bırakırsan küflenir mantar enfeksiyonları olur birde ömrü kısalır. dördüncü son tavsiyem kullanırken çok zorlama patlatmaya parçalamaya çalışma düzgün dügün kullan. ek tavsiye sürekli kullanır oyuncağa alışırsan, gerçek bir kadınlarda oyuncakla seks yaptığın gibi seks yapamya kalkar fena sı***sın.

  2. 5

    düşünsem bu kadar güzel anlatamazdım. @stocking-legs çok iyi bir şekilde cevaplamış. önemli dikkat edilcelek noktaları özetlemiş. benimde diyeceğim, parana yazık olmasın çabuk parçalanmasın istiyorsan hijyene dikkat et. birde çok kullanıp kendini buna alıştırma.

  3. 6

    tabi ele göre oyuncak kullanmak daha iyidir, lakin sonuçta hepsi yapay gerçekçi olmayna eylemler. gerçek ilişkiler böyle olmuyor, haliyle gelecekte bocalarsınız. neyse almısınız bir kere, bir miktar kullanın zevkini çıkarın sonra atarsınız gider. gerçeğine yönelin sahtesiyle hayal kurmaktan vazgeçin.

Bir cevap bırakın