boşalma kontrolü için yapay vajina ile alıştırma yapıyorum

Soru

Merhaba 1 aydır yapay vajina kullanıyorum 1 saat kadar yapabiliyorum ama 5-6 defa duruyorum bu zamanla azalır mı birde sürdüğüm zaman içinde bekletirsem boşalmıyorum ama dışarı çıkarırsak bekledigimde idrar yapar gibi su bazlı şeffaf çıkıyor tutamıyorum zevk suyumu yoksa bosalıyomuyum ne yapmalıyım. İçinde kendimi durdurdugum zaman 1 damla çıkıyor gibi geliyor birde çok ileriye kadar soktuğum için o bir damla ile hamile biraka bilirmiyim bu bir damla zevk suyu olabilirmi yoksa tam tutamiyormuyum birde zevk suyuylada hamile kalabiliyolar mi çok içeride olduğum için hamile kalma ihtimali çok yüksek diye düşünüyorum yardımcı olurmusunuz, kendimi tutmayı öğrenmek için Dışarı çıkarıp beklemem daha mı doğru olur

Cevaplar ( 6 )

 1. 4

  Evet zevk suyuylada hamile bırakma ihtimalin var

 2. 7

  merhaba, öncelikle 1 saat süre çok fazla bu kadar çok yapmak zararlı, içinde yada dışında zevk suları yada er suyu fark etmez akmaya devam eder. siz içindeyken görmüyor, dışarı çıkınca gördüğünüz için size öyle geliyor. birde içindeyken yapay vajinanın sıkı olması ve penisi sıkması sebebi ile akıntı bu kadar çok olmaz kanalda bekler çıkınca daha çok akar. prezervatif kullanmıyorsanız her türlü hamile kalma ihtimali yüksek, ister dibine kadar sokun ister sadece başını. er suyundaki yada halk arasındaki adı ile zevk suyunda bulunan birkaç sperm bile gebelik için yeterlidir. vajina içinde kaldığınız sürece gebelik riski yüksektir. gebelik olmasın istiyorsanız o halde kesinlikle prezervatif kullanın. kendini tutmak için illa içeride yada dışarıda bekleyeceksiniz diye bir ayrım yok. genel olarak kendinizi tutmayı başarmalısınız. ilişkinin sürüyor zevkin devam ediyor olması için penisin vajinada ritmik hareketini devam ettiriyor olması gerekli. bu sebeple hareket halindeyken kendini kontrol etmek gerekli.

 3. 2

  öncelikle saolun ,şimdi şöyle ben yapamaya devam ederken kontrol etmiyorum mecbur durmak zorunda kalıyorum durduğumda da komple hareketsiz kalıyorum böle yapmamalımıyım devam edersem boşalıcam nasıl yapmalıyım dogru olan ne ? boşalma denetimini ogreten makinalar varmış işe yarar mı boşalma denetimini ogrenmek için piyasada bir kitap dolaşıyor faydası olurmu en dogru en verımlı yapay vajınayla nasıl calışırım ?

  • 4

   olayda o zaten yapmaya devam ederken kendini tutmaya çalışmak. duracaksın ama her seferinde böyle uzun uzun durursan olmaz, her seferinde kendini zorlayıp daha az daha kısa süre durmaya çaba göstereceksin. bu denetim makina ile kitap ile olmaz bence pratik yapmak çalışmak yapa yapa alışmak önemli püf noktası. birisi bununla ilgili burda Erken boşalma sorunundan kalıcı olarak nasıl kurtuldum diye bir yazı yazmıştı istersen onu oku belki faydası olur.

 4. 5

  durdugumda 1 dk flan beklıyorum ama genede azalmasını istiyorum 3 defa duruyosam 1 defa durmak istiyorum bole devam etsem bunu basarabilirmıyım 30dk hiç durmadan devam edebilirmiyim insanla yaparken heyecan yapıp boşalma ıhtımalımız var

  • 5

   yahu genci yanlış yönlendirmeyin 30 dk hiç durmadan kesintisiz aksiyonmu yapılır, tabik iarada duracaksın biraz dinleneceksin, çıkaracaksın, posizyon değiştireceksin falan. kendini tutmak tam olarak nerde lazım sana söylimmi bak kadınını iyi anlaman lazım artık kadın tava geldi titriyor iyice zevklendi artık ritmi tutturup orgazm olmak rahatlamak istiyor işte o arada biraz kendini tutup zorladınmı kadını zirveye ulaştırdınmı tamamdır. o zaman sorun yaşamazsın ama arda öncesinde biraz dinlenmek normaldir bence.

Bir cevap bırakın