yapay vajinada vakum özelliği ne işe yarar

Soru

merhabalar, bu benim ilk sorum. kendimi cinsel konuda biraz eğitmek istediğim için (erken boşalma vs gibi durumlar) futre pro diye bir yapay vajina aldım otomatik bir mastürbatör bir sürü özelliği var lakin vakum özelliğini pek anlamadım bir çok yerde yapay vajinaların vakum özelliğini öve öve özelliklerine koyuyorlar. peki bu vakum nedir? zararı var mıdır? bir dostum cinsel organını param parça bile eder dedi bu doğru mu ? tam olarak vakum mantığı nedir ne için kullanılır? bilenler varsa cevaplarsa çok sevinirim. teşekkür ediyorum şimdiden.

Cevaplar ( 3 )

  1. 4

    vakum dedikleri oral seks sırasında emme duygusuna benzer bir etki. oyuncakalrda her türlü maniplasyon var, lakin adı üstünde mastürbatör kişiyi aldatıcı şekilde süper bir tatmin yaşatmak için var. kişim emnun kalsın ki daha çok alınsın, firma daha çok para kazansın. bu gibi garip oyuncakalar size katacağı hiç bir cinsel gelişim deneyim yok aksine sizi daha kötüye götürü. çünkü olmadık şeylere akıştırır. açıklamak gerekirse, gerçek vajinada, ne titreşim var, ne de vakum ama siz buna alışırsanız gerçek bir vajina içine girince hiç beklediğiniz gibi olmayacak zevk almayacaksınız. bu sebeple eğer kendiniz geliştirmek istiyorsanız gerçek vajina gibi düz sade basit bir şey alın.

  2. 3

    gerçek vajinada vakum özelliği olmadığına göre sahte bir şeye alışmak sonrasında sizi şaşırtacak. gerçek seks yaşadığınızda hiç mastürbatörle yaptığınız gibi zevkli olmayacak. haz alamadığınız için mastürbatör bağımlılığınız daha fazla depreşecek.

  3. 3

    merhabalar teşekkür ederim peki orijinaline en yakın masturbator biliyor musunuz? ne önerirsiniz? tavsiyelerinize açığım. teşekkürler.

Bir cevap bırakın