vajinamda dikkat çeken boyutta şişlik var

Soru

Merhaba, daha önce hiç ilişkiye girmememe rağmen vajinamda şişlik var normalde orgazm olduktan hemen sonra duzelirdi ama hâlâ aynı. Nedense bu sefer mastürbasyon da işe yaramadı boşalma gibi bı durum olmadı henüz. Şişlik normal mi, düzelir mi?

Cevaplar ( 4 )

  1. Slm siz derdinize burda çare aramak yerine doktora baş vurmanızı tavsiye ederim geçmiş olsun.

  2. istek artışıyla ilgili bir şeymi yoksa bir tür rahatsızlık mı bilemedim. tamam istekli olunca bazı dönemler vajinada sulanma kabarma yada mast yaparken yanlarda şişme oluyor ama bir süre sonra bunlar geçiyor iniyor. eğer enfeksiyon varsa uzun süreli şişlik olabileceğini okumuştum bir yerlerde mümkünse bir doktora görünseniz daha iyi olabilir.

  3. ilerleyen günlerde geçicektir ama genede doktora görünmekte fayda var diye düşünüyorum

  4. merhaba, cinsel istek sebebi ile vajinanın kabarması şişlik sayılmaz, ancak mastürbasyon sonrasında indiğini düşünmekte aldatıcı olabilir. genelde bu tür beklenmedik şişlik gibi durumlar enfeksiyona bağlı olmaktadır. farklı görünmeyen enfeksiyon türleri sebebi ile şişme oluşabilir. mantar, siğil, sivilce, apse, vulvit, uçuk, vajinit, idrar yolu ve viral enfeksiyonlar gibi bir rahatsızlık olmuş olabilir. bu sebeple diğer kişilerin de önerdiği şekilde doktora danışmak sizin için faydalı olacaktır.

Bir cevap bırakın