tüm sevgililer seks yapıyorlar mı

Soru

erkek arkadaşımla sevgili olduktan sonra eylemlerinde beklentilerin değişmeler oldu. sonunda açıkça cinsellik istediğini söyledi, haliyle bende evlenmeden cinsellik yaşamayı ahlaki bulmadığımı ve asla yaşamak istemediğimi söyledim. herkes yapıyor tüm sevgililer seks yapıyor neden böyle düşünüyorsun, bence fikrin ve bu konuda takıntın yanlış dedi. hatta arada aptalca düşünüyorsun falan dedi. herkesin cinsellik yaşaması lazım mı ? gerçekten sevgililer seks yapıyorlar mı ?

Cevaplar ( 6 )

  1. kuzum daha gensin anladım kadarı ile sevgilinde emin ol seni sevmiyor, sırf cinsellik için sana yanaşıp manüplasyon yapamya çalışıyor. kendince oyunlarla seninaklındaki ahlaki değerlerini değersizleştirip seni cinselliğe ikna etmeye çalışıyor. bakasının ne pislik yediği sizi bağlamaz, siz kendi doğrularınıza düzeninize benliğinize sahip çıkın. herkes yapıyor diye sizde yapmayın. sonuçta her koyun kendi bacağından asılacak. vakti geldiğinde herkes yapıyordu bende ondan yaptım demeniz sizi kurtarmayacak. bence o adamdan ayrılın.

    • evet, bu konuda da bir yazı yazsam mı acaba? erkeklerin kadınları manipüle etmeye çalışmaları veya etmeleri, istemedikleri bir şeye ikna etmeye çabaladıkları çok oluyor. üzücü bir durum, ne kadar ısrar etse de bazı hayır olan şeyler hayırdır. eğer istemiyorsanız yapmak zorunda değilsiniz. seviyorsa katlanıp kalır bence, aksi takdirde bırakıp gider, o da size kalmış. dünya 8 milyara yaklaşıyor… sevenlerin ayrılması üzücü olsa da, tabii gerçekten seviyorlarsa ^^ umarım durum güzel bir şekilde düzelir.

  2. normal olsun olmasın hiç kimse size istemediğiniz bir şeyi yaptıramaz. evet sevgiliyken bir çok şey yaşayan çiftler olduğu gibi, bir o kadar da yaşamayanlar var. işine gelmiyorsa kapıyı gösterin gitsin 😉

  3. ben de şu ana kadar hiç yapmadım, zaten karşıma çıkanlar da benim gibi evlenmeden yapmak istemeyenlerdi. pişman da değilim

  4. hayat birlikte aynı arzuları düşünceleri yaplaştıkça güzel. iki azgın bir araya gelmişse ne ala istediklerini yapsınlar. lakin biri istemiyor diğeri ısrar ediyorsa o zaman bariz bir uyumsuzluk ve zorlama var demektir. o zaman da bu birliktelik işkenceye eziyete dönüşür. böyle bir hayatı hiç kimse sürdürmek yaşamak istemez ve kendilerine daha uygun olacak kişiler bulmak için arayışa devam etmelidirler.

  5. tüm sevgililer yapmıyor tabii ki hatta yapanlara uyuz oluyorum. bence sevgilinin amacı sadece cinsellik.

Bir cevap bırakın