telefonda cinsel fantazi yapmak erotik konuşmak

Soru

slm sitede birisinin sorusunu görünce benimde aklıma geldi. sevgilimle mesafe olarak bir birimize uzağız. normalde istanbulda kalıyoruz ama sevgilim dayısına yardım etmek için yazın 3-4 ay antalyaya gitti. haliyle telefonla görüşüp konuşuyoruz. çok isteklenince erotik şeylerden bahsedip elle tatmin oluyoruz. başta garip gelmişti şimdi hoşumuza gitmeye başladı. bir birimize erotik resimler yada mesajlar atıyoruz sürekli bir heyecan içindeyiz. bir yandan düşünüyorum iyice buna alıştık sonra gelecekte normal seks yapmak haz vermezse diye. acaba bu şekilde yapmamız kötü mu ?

Cevaplar ( 6 )

  1. neden sorun olsun ki bence daha heyecanlı olur mesela bu fantezilerinize ek olarak cinsel oyuncaklarda eklerseniz sextingi farklı bir boyuta taşımış olursunuz.

  2. bunda olumsuz bir durum olacağını sanmam. gerçi belli olmaz herkes bir acayip garip şeylere takıyor kafayı, gül gibi karısı var neymiş kıyafetle git gel yapacakmış daha neler. telefonda fantazinizi yaşayın tatmin olun falan da ipin ucunu kaçırıp buna bağımlı olmayın yeter.

  3. telefonda seks veya erotik konuşmalarda bir insanı en çok etkileyen şey tabikide ses tonu

  4. merhaba, cinsel bireylerin cinsel istek duydukları süreçte bir şekilde bunu bir araya gelip gideremiyorlarsa farklı şekilde tatmin yoları aramak ve bunları denemek normal görülebilir. lakin utulmaması gereken tüm bunların hiç birinin gerçek ilişkinin yerini tutmayacağı olmalıdır. geçici çözüm olarak uygulanabilir olsa da sizin dediğiniz gibi alışma ve bağımlılık faktörüde vardır. bu sebeple kontrollü gitmek ve gerçek ilişkiyi referans alarak hareket etmek gerekir. erotik konuşmalar özünde zaten çiftlerin bir birlerini ateşlemek için çok etkilidir. bunu gerçek ilişkilerinizde de devam ettirebilirsiniz. tabi fazla çenesi düşük bir tarzda olmamalıdır.

  5. merhabalar, ben deniz 18 yaşındayım 2 yıllık bir ilişkim var uzak mesafe ilişkisi yakında kız arkadaşımı da bulunduğum şehire taşıyıp beraber yaşamayı düşünüyorum. sizlere sorum şu sexting yaparken dikkat etmem gereken şeyler nelerdir. zevki en üst seviyeye nasıl çıkarırım. lütfen cevaplarınızı bekliyorum ?

Bir cevap bırakın