cinsel yönelimimi çözemedim bayanlar ve travestilere ilgi duyuyorum

Soru

merhabalar, bir erkek olarak asla ve asla erkeklere ilgi duymuyorum kadınlara ilgi duyuyorum ama ergenliğimden beri hep makatıma bir şeyler sokma ve arkadan kendimi yaptırma isteğim var bir şeyler soktuğum parmakladığım çok oldu ama cinsel ilişki anlamında sadece bir kez bir travestiye yaptırdım. Bayanlar dışında sadece travestilere ilgi duyuyorum cinsel yönelimimi çözemedim bunun bir adı var mı?

Cevaplar ( 8 )

  1. merhaba biraz daha çok anal ilişkiyi seviyorsunuz gibi geldi bana

  2. merhaba, bunda kafa karıştıracak anlamlandıramayacak bir şey yok. kadınlardan başkalarına ilgi duyuyorsanız, bunun ne olduğu önemli değil, ister erkek, ister trans, ister gay olsun bu durumda biseksüel oluyorsunuz. aktif yada pasif olmayı tercih etmeniz oda yöneliminizle ilgili. anal zevkini, prostat orgazmını hazzını keşfettiyseniz daha sonrasında bu tatminden kolayca vaz geçmek zor olabilir.

  3. bende şu sıralar crossdresser erkeklere ilgi duymaya başladım kimileri o kadar güzel giyinip takıp takıştırıyorlar ki bayılıyorum 🙂

  4. ilgi duymak çok başka bir şey, can çekmesi gibi insanın canı garip şeyler istemiyor değil, sizde biraz lezzet düşkünü birisiniz galiba, farklı bir lezzet oldu mu tadına bakmadan duramıyorsunuz. çokta yönelimle ilgili değil yani. kısaca biseksüel bir erkeksiniz, cinsiyetten çok siz zevke hazza ilgi duyuyorsunuz.

  5. birileri kara kutuyu keşfetmiş belli ki, benim partnerimde strapon yaptırmayı ve anal uyarımdan çok hoşlanıyor, sizde aynı şekilde onun gibi biseksüelsiniz diyebiliriz.

  6. Ben de senin gibiyim kendimi biseksüel olarak tanımlıyorum. Erkeklere başlarda hiç ilgi duymuyordum ama şu an bilemiyorum tabi kadınları da seviyorum 🙂

  7. ben de hem kadınlara hem erkeklere ilgi duyuyorum özellikle trans kadınlar aşırı derecede ilgimi çekiyor ve tahrik ediyor kendimi artık biseksüel olarak tanımlasam da trans bir kadın olmayı da hayal ettiğim için bundan hoşlandigim için ne olduğumu ben de tam olarak bilmiyorum 😁

  8. normal bir erkek böyle düşünmez ve sadece vajinal oral seksi düşünür. bence böyle düşünenler güzel bir kız bulsalar daha iyi olacaktır.

Bir cevap bırakın