yanlış çamaşır kullanmak penis boyunda küçülme ve eğrilik yaparmı

Soru

mrb ergenlikten beri boxer kullandım şimdi fark ediyorum ki sürekli penisim boxer içinde sol aşağıya doğru duruyor. ereksiyon olunca da yine aynı yöne sol aşağı eğrilik var üstelik boyu kısa penis başı ezilmiş gibi görünüyor. tüm bunlar çamaşır kullanmaktan mı oldu, başka doğru çamaşır kullansaydım sanki olmazdı gibime geliyor. kullandığım çamaşır tipini değiştirdim bu zamandan sonra bir faydası olur mu düzelme sağlar mı ? tşkler.

Cevaplar ( 5 )

 1. 2

  hiç böyle bir sorun duymadım gerçi ben sürekli slip külot kullanıyorum birkaç kere bokser almışlığım var ama kullamadım alet içinde sağa sola savruluyor oraya buraya sıkışıyor hiç rahat değil sizini çni olan olmuş artık düzelir mi bilmem

 2. 5

  çamaşırın rahatsılık vermesi ve buna bağlı olarak hassas dokuların ezilerek zarar görmesi şeklinin bozulması mümkün, buna benzer örnek, gözlük kullanan kişilerin burnun üstüne sert bir yer oluşması, yada yanlış ayakkabı giyenlerin ayağını vurması sonucu deride soyulma yırtılma kabarma gibi durumlar. aynı şeyler de penis için olabilir. bu noktadan sonra çamaşır değiştirmek nek adar fayda eder emin değilim ancak daha kötüye gitmesini durdurur, ihtimal iyiye doğru biraz düzelmede sağlayabilir.

 3. 8

  selamlar, sadece çamaşır değil yanlış kullanılan bir sürü eşya beden üzerinde kalıcı izlere kalıcı bozukluklara sebep olacaktır. ne kullanılırsa nasıl bir sorun olur gibi şeylere uzunca değinmek gereksiz internette bunların yüzlerce örneği var zaten. uzun lafın kısası bu nedenle sağlıklı bir beden için doğru şeyleri kullanalım. bu güne kadar yaptığımız hatalardan bu andan sonra caymak ve düzeltmek gelecek için size olumlu sonuçlar sağlayacaktır.

 4. 4

  aynı durum biz kadınlar içinde geçerli aşırı dar kıyafetler çamaşırlar giyip tüm gün öyle geziyorlar, bir keresinde şehirler arası uzun yola gidecektim kıyafetüm düzgün olsun diye heni aldığım bir sütyen vardı onu kullandım, bilseydim kullanmaz olaydım. otobüste yolda sıktı kaşındırdı deli etti beni mola yerinde baktım her yanımı kızartmış çıkardım hırsımdan attım direk çöpe. sonra yolda bide öyle çamaşırsız gittim, özgürce sallaya salalya 🙂 hiçte umurumda değildi.

 5. 3

  aga dar hersey zarar verebılır dıkkat et rahat bol gıyeceksın afırkada dal dssak gezen abılerımıze bak

Bir cevap bırakın