anal ilişki ne sıklıkla yapılırsa sakıncası olmaz

Soru

Bir erkek olarak analdan çok zevk alıyorum. 35 yaşındayım partnerimle anal ilişkimiz ayda bir kez oluyor. Anal ilişki çok sık yapılmadıkça herhangi bir zararı olmayacağını söylüyorlar ? Yorum yazacak arkadaşlara şimdiden teşekkürler.

Cevaplar ( 5 )

  1. sanıyorum haftada 1-2 defa çok değildir. tabi uzun sürdürüp aşırı zorlamamak da lazım. tabi emin değilim bilen üyeler vardır onlar daha iyi bir cevap yazabilirler.

  2. anal ililşkinin sıklığı, yapılan içeride kalınan süre ve bu süreç içindeki gitgel eylemi ile penisin kalınlığı yıpranmadan oluşacak etkiyi belirler. ince bir penis aşırı git gel olmuyor kısa süreli yapılıyorsa her gün yapın. yok penis büyükse girdimi popo iki yana açılıyorsa birde git gel yaparken uzun sürüyorsa tahriş tahribat çok fazla olur haliyle toparlanması için daha fazla ek süreye gerek olur. bu gibi bir durumda belki 15 günde bir yapmak gerekir.

  3. temizliğe dikkat edildikten sonra acı çektirmeden istediğiniz kadat yapabilirsiniz bence:)

  4. partnerlerimle genelde analdan seks yaparım. artık deliğim alıştığı için mi yoksa çok sık yaptırdığım için mi bilemem ama ben genelde en kötü 2 günde 1 yaptırıyorum. benim açımdan bir sorun olmuyor, temizliğiyle uğraşıyorum onun dışında her boy aldım ama tabii ki de çok kalınsa 3 güne çıkabiliyor

  5. anal sex kasların genişlemesine bağlı bende 2 tip vantuzlu yapay penis var biri ince biri kalın haftada bir kullanıyorum, alıştığım için sadece ilk girişte biraz zorlanıyor sonrasında sıkıntı olmuyor.

Bir cevap bırakın