biseksüel olduğumu keşfettim ama partner bulmakta problem yaşıyorum

Soru

kendimi keşfetme aşamasındayım 24 yaşındayım yaklaşık 2 senedir biseksüel olduğumu düşünüyorum bazen internette bazen ise günlük yaşantımda çok hoşuma giden erkekler oluyor ama sonuçta bulunduğumuz şartlar gereği bu işler zor. ve karşımdaki kişiler hetero oluyorlar. dating uygulamalarını kullanıp eşleştiklerim oldu ama eşleştiklerimle sohbet sırasında pek güvenilir insanlar olmadıklarını gördüğüm için devam etmedim açıkçası. içimdeki istekleri bastıramıyorum sonuçta canım bunu yaşamak istiyor ama çevremde kimse yok kendim gibi insanları nasıl bulacağım, biseksüel/eşcinsel eğilimleri olan insanlar partner bulma sorununu nasıl çözüyor?

Cevaplar ( 8 )

 1. 0

  aramana gerek yok zaten sapıklar seni buluyorlar. asıl melese burada başlıyor, dayanamayıp önüne gelenle fuhuş yaparsan zaten sapıtırsın, her türlü pisliği yaparsın hastalık kaparsın. bence uzak durman lazım, ne kadarsa istesen sınırını bil. internette pek çok dolandırıcı sahtekar var. seni kandırırlar grup tecavüze uğrarsın, telefonunu paranı çalarlar bişi yapamazsın, video resmini çekerler ve gizliliğini ifşa ederler içeriklerini porno sitelere yüklerler, tehdit edip para isterler, param yokdersin bedava ona buna pazarlarlar. çok bildiğini sanırsın, tanıştığın kişiye güvenirsin, öyle biri değil dersin ayakta uyutur aklını alırlar.

  • 0

   peki o zaman ne yapacağız sonuçta hormonlar bunlar insanın canı istiyor. kimseye güvenemiyorum bahsettiğiniz sebepler yüzünden

 2. 0

  gerçeğinin yerini tutmasa da dildo, buttplug veya imkanın varsa fuck machine tabir edilen ve ucuna dildo takılabilen makinadan al ve kullan. o seni baya bir idare eder. erkeklere güvenme. çok fazla şey paylaşmadığın biriyle yatağa girme. hele tek gecelik sekse hiç bulaşma. hastalığı var, şerefsizi var. var oğlu var.

  • 0

   maalesef yalnız yaşamıyorum yoksa alırdım. evet kimseye güvenmemek konusunda haklısınız

 3. 0

  illa çok azdınız diye hormonlar falan deyip fuhuş yapmanız mı gerekiyor ? dayanamıyorum canım çok istiyor deyip herkes sizin gibi bir biri ile ilişkiye girmeye başlasa vay halimize. ben zaten gay, cd, trans, lez falan onlara kızmıyorum, asıl mesele bu kalıpları kullanıp önüne gelenel fuhuş yapanlar. misal gay olunca çok azdım diye her erkekle seks mi yapman gerekiyor. ki ben 20 yıldır bir birinden başkasına bakamyan tek eşli gaylar biliyorum. üstelik sizin cinsel yöneliminizle ilgili sıkıntılar var. siz biseksüelim diyorsunuz ama asıl siz şehvetinize hakim olamıyorsunuz, ne olursa olsun önemli değil, asıl maksat seks yapmak galiba. sıkıntılı güvensiz bir karakter profili çiziyorsunuz.

 4. 0

  alt tarafı partner bulmakta problem yaşadığımı ve güven sorunu yaşadığımı söyledim neden linçleyip konuyu fuhuşa getirdiniz anlamadım

 5. 1

  genelde ücretli üyelik olan sitelerde ve uygulamalarda bu tip partner arayışı oluyor. çünkü ücretli olunca orada parası olan belirli bir kültüre sahip elit kişiler yer alıyor. diğer yerlerde çok düşük profilli kültürsüz abaza diye tabir edilen tipler oluyor. bunlarla zaten bir şeyler yaşamaya başalrsan genel evler sitesindeki yaşayanlarla bir klitede olursum, tabi onların ücretsiz enayi versiyonu. tabi elit üyelerin olduğu yerlerde de sıkıntı şu, bu kişiler sadece cinsel doyuma önem veriyorlar. emmeli gömmeli acayip şeyler yaşıyorlar, yani sana da fazla gelebilir. partner bence aramakla bulunmaz, azdım diye rahatlamak için biri aramak yanlış diye düşnüyorum. zaman içinde biri ile samimiyer ilerler ve yakınlık olursa, o kişiye karşı duygusal bağda kurulunca o zaman belki ileri aşamada şeyler yaşamayı düşünebilirsin. diğer türlü sıkıntı yani.

  • 0

   özel mesaj atabilir misin bir kaç şey sormak istiyorum kafamı kurcalayan bir çok şey var bu konularda tecrübeli bir insana benziyorsun

Bir cevap bırakın