son zamanlarda bir erkeğe pasif olma isteği oluyor

Soru

merhaba 23 yaşında bisex bireyim, birçok kez kadınlarla ve erkeklerle ilişkim oldu hepsinde aktif rolde oldum. ancak son zamanlarda bir erkeğe pasif olma isteği oluyor devamlı. neden kaynaklı sizce ve sizce pasif deneyimini yaşamalı mıyım?

Cevaplar ( 10 )

 1. 5

  erkeklerin birer birer tükendiği bir zamanlar kadınlara ihtiyaç duyulmayacağı günlerin yaklaştığının alameti belirtisidir. biri yer biri bakar kıyamet bundan kopar. fazla seks yapmanın, aşırı cinsellikle ilgilenmenin, sekse düşkün olmanın zararı nedir derseniz işte size örnek canlı karşılığı. aşırılık insanın ruhunda tatminsizlik duygusuna sebep olur, bunu da yaparsa, şunu da yaparsa, diğerini de yaparsa hep tatmin olacağını daha fazla birşey istemediğini söyler ama hiç bir zaman bitmez. peşin sıra uçkur sevdasına bir sürü pisliğe bulaşılır. geri dönüşü olmayan yollara girilir yürüdükçe derinlerden ateş seni çağırıyor diye kulağa sesler gelir. sonrası bitmeyen azap. biliyorum kimse tavsiye dinlemez o sebeple bende öneride bulunmuyorum, hayat senin istediğini yaşa, ister yatır, ister batır.

  • 2

   teşekkür ederim düşüncelerini paylaştığın için. cesaretim yok zaten denemeye sadece konuşmak isityorum birileriyle.

 2. 3

  ılginç ama varsa merak istek olabilirsiniz bu dogal hakkınız vücut sizin beden sizin naparsaniz edin ama zevk almaya bakin oncelikle

 3. 10

  eğer bunu çok istiyor ve kafana taktıysan zaten önüne geçemezsin. en uygun zamanda bir bakmışsınki birine pasif olmuşsun.

 4. 1

  sanırım ayni istek bendede var.. kendimi yeri geliyor bi sissynin altinda hayal ediyorum beni evire çevire altina almis şekilde. kimi zaman ustume suratıma bosalmis bir sekilde.. cok farkli duygular düşüncesi bile boyleyse birebir yasandiginda nasil olur tahmin bile edemiyorum

  • 7

   içimden gecenleri söylemişsin. bazen aklıma gelmiyor değil acaba nasil olur bilmiyorum

 5. 3

  kesinlikle, bu kadar güzel kadınlar varken erkekten hoşlanmak abes bir durum. heleki sizin gibi hoş bir kadın varken erkekten hoşlanacağımı sanmiyorum

 6. 5

  o da farklı bir duygu. kendini karşı cinsin yerine koyuyorsun. daha sonrasında bir bayanla birlikte olurken onun ne hissettiğini de anlayabildiğin için, daha başka bir birliktelik oluyor. onlar yakışıklılıktan daha çok sahiplenme, aitlenme gibi duygular hissediyor ondan zevk alıyor bence. daha soyut duygular yaşıyorlar görüntüden, tenden zevk almaktan öte. bunları anlayabilmen için pasif denemeler yapman lazım. denediysen burada paylaş sonucunu öğrenelim. yok eğer daha yaşamadıysan yardımcı olabilirim. etek giyip pasif olmak özellikle kendini komple kadın yerinde düşünmende yardımcı olur.

 7. 4

  bende aynı duyguları yaşıyorum pasifliği tatmak istiyorum ama nasıl nerede yaptım bilemiyorum.

 8. 2

  ben de bir süredir erkeklere çok ilgi duyuyorum ama kız arkadaşımla da birlikte oluyorum ve hiç bir eksiklik veya değişiklik yasamadan yaşatmadan.

Bir cevap bırakın