erkekliğimden şüphe etmeme gerek var mı

Soru

merhabalar. 24 yaşında izmir de yaşıyorum. bu zamana kadar bir çok farklı kız arkadaşlarımla farklı deneyimler yasadım. bir ilişkide yapılabilecek en son şeyleri bile yaptık. artık bunların sıkıcı geldiğinin farkına varmaya başladım. değişik şeyler yasamak istiyorum. bayan görünümlü minyon erkekler bu aralar hoşuma gitmeye başladı. sebebini bilmiyorum. kısacası bu benim erkekliğimden şüphe etmem için geçerli bir sebep midir?

Cevaplar ( 4 )

  1. aşırı cinselliğin etkisi, yapabileceklerini daha yolun başında yapıyorsun sonra yapaak şey kalmayınca sürekli yaptığı şeyler zevk vermemeye başlıyor. öyle olunca eğilim değişiyor düşüncesi seni tahrik eden azdıran heyecanlandıran şeylere yönelmeye başlıyorsun. siteyi oku seninle aynı yolu yürüyen bir sürü kişi var, hep aynı özgürce istedikleri kadar seks yapmışlar sonuna kadınlar zevk vermez olmuş, bizeksüel ilişkilere yönelmişler. hatta daha ileri aşamada bazıları kadınları bırakıp sadece pasif gay olmayı tercih etmiş. senin bileceğin iş, şimdi sana cinselliği azalt evlen baba ol flana desek boşa öğüt veririz dinlemezsin. üçkur sevdası peşinde koşmaya devam edersin, haliyle sonunda meselenin gideceği yer belli.

    • vaktinizi ayırıp cevap verdiğiniz icin cok tesekkur ederim. kafam inanin cok karişik. onumde bi rehberim olmadığı gibi cevremde bu konuları paylasabilecegim kimse yok haliyle. olumlu düşünüyorum ben öyle seylere yonelmem diyorum ama içten icede dusuncesi bile hosuma gidiyor

  2. erkekliğinden şüphe etmene gerek yok. insan bazen farklı şeyler yaşamak istiyor. bu sadece fantezide de kalabilir daha ileride gidebilir.

Bir cevap bırakın