son yıllarda eşimde çok erken boşalma sorunu başladı

Soru

15 yıllık bir evliliğim var. kocamı seviyorum. Ama son yıllarda eşimde ciddi bir erken boşalma sorunu başladı. En başında daha öpüşürken bile esim hemen boşalabiliyor. Beni çıplak görmesi tenlerimizin değmesi bile yetebiliyor. Ben ilişkide orgazm olmadığım yarım kaldığım için elle doyumla tamamlıyorum esim de seyrediyor. Benzeri sorun yaşayıp çözüm üreten var mi ?

Cevaplar ( 6 )

 1. 3

  Amma ateslimissnz adami erken bosalmaya baslatmissnz:)

 2. 6

  eşimde de aynı sorunla karşılaşıyoruz. cinsel birleşmeyi sabah saatlerine kaydırdık ve bir miktar yararı oldu. çok hızlı boşaldığı hala olabiliyor. o durumda bana oral sex yapmasını istiyorum rahatlamak için.

 3. 3

  muhtemelen çok daha öncesinde de böyle sorunlar vardı, artık bu sorun sonunda zirve yaptı. doktora gitmeden olacak şey değil. bu durumdan anlaşılan erkeklik bitmiş. belki ileri düzey bir rahatsılık olabilir.

 4. 5

  geçmiş olsun, kendi kendine düzelmez. aşırı derecede erken boşalma var. bütün doktorları dolaşıp fikir almak tedavi varmı bakmak lazım. psikolojik yada fiziksel bir bozulma olmuş olabilir.

 5. 5

  merhaba, internette çözüm bulmanız zor, bir uzmana başvurmanız ve varsa sorunların tedavisi için birlikte çaba göstermeniz gerekir. bazen yaşa bazen psikolojik sorunlara, bazen de mevsimsel değişimlere bağlı beklenmedik cinsel kontrol sorunları olabiliyor, bunlar kendiliğinden bir süre sonra düzelir. ancak bunlar uzun sürüyorsa düzelme yoksa daha da kötüye gidiyorsa uzmana gitmek daha mantıklı oluyor.

 6. 1

  Merhaba senin gibi çok kadın var o yüzden pek kafana takma. Erken boşalma sorunu yüzünden kadınların çoğu orgazm olamıyor. Allahtan böyle bir sorunum yok. Bazen 30dk sürüyor eşim çok memnun. Umarım bir an önce sorunun düzelir.Ama işin zor.

Bir cevap bırakın