erkeklerin sevişirken duymak istediği sözler

Soru

ben çoğunlukla seks esnasında sessiz kalıyorum. sevgilim bu duruma kızıyor, zevk almıyor musun diye soruyor, alıyorum deyince hiç belli etmiyorsun diye kızıyor. insan biraz kendini belli eder birkaç söz söyler bende buna göre seni anlayıp kendimi ona göre ayarlarım diyor. iyide ben ne diyeceğimi bilmiyorum, bu sefer yavaş acıtıyorsun, böyle olmadı rahat değil, boşlamıyorum, diyorum kızıyor demoralize ediyorsun diyor. acaba bu erkekler sevişirken ne duymak istiyor ne demem lazım ??

Cevaplar ( 8 )

 1. 3

  aslında yatakta konuşmak yeterli değil ona dokunmanız da öpmeniz de gerekir

 2. 2

  Yerine göre kullanım aslında daha iyi canın yanarken güzel sözler söylemen zor olur.Canın yandığında da tatlı sözlerle onu doğru yönlendirebilirsin.İyi anlarda harikasın,çok iyi gidiyorsun,çok zevk alıyorum,beni çok mutlu ediyorsun gibi diyebilirsin cok da üslubu bozmuyayım canını yaktığı durumlarda tatlım biraz daha yavaş ,bitanem şöyle yapsan daha iyi diyerek doğru yönlendirmelerde bulunabilirsin

 3. 4

  seni bütün gün o kadar arzuladım ki bütün gün seni düşündüm kokun beni deli ediyor gibi şeyler

 4. 2

  Sex esnasinda yaramaz kelimeler hem beni hem esimi cok tahrik ediyor. Tavsiye ederim 🙂

 5. 2

  adam biraz huysuz mu uyumsuz mu bilemdim. isteyen istediği gibi, zevk aldığı gibi hareket eder, siparişle cinsellik mi olur.

 6. 2

  bence erkeği sevişme başlamadan önce delirtmen lazım öyle dekolte giy sanki frikik veriyormuşsun gibi davran saçlarınla oyna utangaç davran sevişşme başlayınca kulağına erotik konuş ve en önemlisi dirty talk (ben bekarım bu kadar biliyorum:)

 7. 5

  Inlemen falan erkeğin bitiş anıdır azdirir cok fazla

 8. 2

  merhaba, aslında olay erkeklerin duymak istediği sözlerden ziyade sizin sevgilinizle yaşadığınız uyum sorunudur. seks yapıyor ama memnuniyetsiz şekilde yapıyorsunuz. iki taraf bir birinden beklediği tatmini ve duygusal iletişimi karşılamıyor. sonuç bu sefer farklı şekilde yorumlanıyor. ona göre konuşmuyorsun, duygularını belli etmiyorsun. size göre o çok konuşuyor konsantre olmanızı engelliyor. cinselliğe biraz ara verin, sonra baş başa oturup sevdiğiniz ve sevmediğiniz şeyleri anlatın birbirinizi çok daha iyi tanıyın, ancak bu şekilde sorunları aşabilirsiniz.

Bir cevap bırakın