soktuğum şeylerden dolayı anüste yırtılma olabilir mi

Soru

Ben masttan sıkıldım ve mast yaparken farklılık olsun istiyorum yeni şeyler denemek için anüsüme 10 cm uzunluğunda silikon yapıda kalınlaşıp incelen bir sap sokuyorum ilk baslarda girmiyordu sonra zorlayıp birden hepsini soktum başka forumlarda yitilir falan deniliyor korktum kayganlaştırdığım halde yine yırtılma olabilir mi

Cevaplar ( 5 )

  1. kadın veya erkek cinsel tatmin yada erotik uyarım için .eşitli cisimleri poposuna sokmasına anal mastürbasyon deniliyor bu bölgede sinirler çok hassastır çeşitli cisimleri anal bölgeye sokmak bu konuda yeterli bilginiz yoksa anüs yırtılabilir hatta kullandığınız cisimler içinizde kalabilir:)

  2. merhaba, bildiğiniz gibi anüs yapı olarak içeriden dışarıya çalışacak şekildedir. siz ters yönde haddinden fazla zorlarsanız, kılcal yırtılmalar ve çatlamalar olacaktır. yani yırtılma deyince öyle kağıt gibi cart diye kocaman bir yırtılma olmaz. küçük yırtılmalar zaman içinde yine onarılır ve iyileşir. kullanılan şeyler köşeli sert çizecek zarar verecek yapıda o olmamalı, mümkünse yumuşak dokulu yüzeyleri yuvarlatılmış ve kaygan olabilecek şeyler olmalı. özetle dildo gibi bir şey olmalı. içeriye giren uzunluğu 15-17 cm yeterlidir, fazlasını sokmaya zorlamak içeride tahrişe dokularda ezilmeye neden olabilir. bir diğer durum ise tercih edilen kalınlık. kimilerine baş parmak kalınlığı yeterli gelirken kimileri deodorant şişesi kalınlığına kadar tercih edebilir, bundan fazlası anüs dokusundaki esneme yeteneğinin üzerinde olacağı için yine bahsi geçen yırtılma çatlama olabilir. gerçek bir penis kalınlığı ortalama 4-5cm arasıdır. haliyle tercihen analda kullanılıp en çok zevk verecek ölçüler 15 cm boy, 4.5 cm kalınlıktır. daha azı mutlu etmeyebilir, daha fazlası can yakabilir sorun çıkarabilir. gay, biseks eğilimli olup ve pegging strapon sevenler, sürekli benzer soru soran kişiler için detaylı bir rehber olsun. bu arada kaliteli bir kaydırıcı kullanmayı unutmayın.

  3. bende eskiden yuvarlak uzun parfüm şişesi kullanıyordum kapak kısmı sertti tahriş ediyordu para kıydım 80 liramıydı neydi bi dildo aldım sizde alın bi tane rahat edin

  4. sokmuşken güzel bir şeylre sokun ki gerçekten haz versin. bu kadar korkmayın, 3 cm kalınlıkta bir dildo hiç birşey yapmaz, aksine anlayacaksınız kalın olması daha çok haz veriyor.

  5. Meksika birasi gercegine basla bence onlar kesmez artik

Bir cevap bırakın