popomda spermler akıyor anal genişleme olabilir mi

Soru

sevgilimle anal yapıyoruz, bazen acele yaptığımız oluyor, sapıkça biliyorum ama seks yapmak hoşuma gidiyor. bazen bi avm’nin bazen cafenin tuvaletinde bazen kuytuda seks yaptığımız oluyor, spermleri içimde kalıyor. hemen toparlanıp çıkıyoruz. eve geldiğimde bakıyorum spermler çamaşırıma sızmış. popoma aralayıp aynada bakıyorum sanki biraz açılmış genişlemiş tam kapanmıyor popomdan spermler akıyor gibi geliyor. çok fazla anal yapmıyorum ama yine de genişlemiş olabilir mi ?

Cevaplar ( 3 )

  1. yani bu sürekli yapma ile ilgili değil.. popona dışardan girmiş bir şey zaten geri çıkacaktır.. çünkü orası içindekini dışarı çıkarmakla görevli bir organımızdır.. bu normal.. ama sürekli arkadan yaparsanız ve hızlı diyorsun bu genişlemeye sebep olur.. hatta oradaki kaslarda gevşeme olur ve tuvaletini de tutamaz hale gelebilirsin.. ki zaten arkadan yapılan ilişkide his kaybı yaşadığın için içinde sen tutamıyorsun kendiliğinden çıkıyor içinde olanlar.. tersi bırakın düze geçin en iyisi..

  2. anal cinsellik yaşamak anal kanalı büyütür, fakat bu büyüme belirli bir süre için geçerlidir. fakat anal kanala sperm bırakılmış olması ve bu spermlerin iç çamaşırınıza gelmiş olmasından daha büyük olan problem spermlerin vücudun dışkılama sisteminin olduğu yerden çıkıyor olması. bu oldukça sıkıntılı bir durum, cinselliği yaşamadan önce de yaşadıktan sonra da hijyeni sağlamanız önemli bir durum. anal kanal yoluyla ilişkiye girdiğiniz takdirde belirli bir süreliğine anal kanal genişleme yaşayacaktır, bunun süresi bir kaç dakika ila saatlere uzanabilir. anal cinsellik için daha fazla bilgi almak adına sitede bulunan yazılar kısmına gidebilir ve anal cinsellik için gerekli bilgileri öğrenebilirsiniz. fakat yine de anal cinsellik önerilmiyor, önermiyoruz ve önermeyeceğiz. bu normal ve doğal olan cinselliğe aykırı bir durumdur. iyi ve sağlıklı günler dileriz. – cinsel koç –

  3. anal genisleme icin bir penisle yapilacak bir is degil bence yapma ama gercekten iyi bir sey degil

Bir cevap bırakın