anüste yırtılma nasıl ne kadar sürede iyileşir

Soru

ayıplamayacaksanız bir şey soracağım, sevgilimin ısrarı ile kabul ettim arkadan biraz yapacağım sadece azıcık başını sokarım sürtüneceğim daha çok dedi istemeden kabul ettirdi. sürtünüp başını azıcık bastırıyordu, sonra bol bol krem döküyordu sürtünürken biraz biraz derken bastırdı hepsini soktu çok acıdı bağırdım yanlışlıkla falan oldu diyor ama bilinçli yaptığını düşünüyorum. arkamı peçete ile sildim peçeteye kan bulaşmış toparlandım eve gittim. çamaşırıma da kan bulaşmış. duş aldım temizlendim hala çok acıyor. bi arkadaşım anüste yırtılma olmuş bi daha yapmayın dedi. 4 gün oldu tuvalete çıkınca bile çok acıyor parçalanıyormuş gibi hissediyorum. ne zaman geçer ? birde geçmesini hızlandırmak için bir şey yapmak gerekiyor mu ?

Cevaplar ( 3 )

  1. bir defa bunu ayıplamayız tabiki de bir ayıp varsa onu sevgilin yapmış.. seni kandırmış resmen laf kalabalığına getirmiş tamam dedirtmiş.. ya arkadan yapmak iyi değil yapacaksan da bunun gibi olmaz az biraz dikkat etmek gerek.. affedersin ama hayvanlığa gerek yok.. 3-4 saniyelik zevk için seni kaç gündür acılı bir halde bırakmak ne kadar bencilce.. zeytinyağı iyi gelir her şeye pişik yara vs hep sürerler.. naturel sızma olacak ama git al marketten pamukla sür günlük sabah akşam.. her lavabodan sonra felan.. iyi gelir.. ama bir hafta içinde geçmezse kesinlikle doktora gitmen gerekiyor..

  2. kolay geçmez, sevgilin ahlaksızca şeyler yapmış, gerçi ben olsam bu saaten sonra sevgili değil, adam yerine bile koymam. ki hala eskisi gibi yaşamaya kalkarsan, hiç birşey olmamış gibi gelecekte sana daha beter şeyler yapar. seni kandırıp aşağılık şekilde kullanmış. eğer hasar büyükse orası doğru düzgün iyileşmez, anal fissür halini alır, ömür boyu tüvalete gittikçe yine kanama olur eziyet çeker durursun. bir anlık heyecan ömür boyu acı ve ıstrap çekebilirsin. bir süre sonra geçmezse doktora görünmen gerekir. belki gerekirse ameliyat bile olabilirsin.

  3. yani sevgilin bencillik etmiş sadece. ve sana zarar vermiş, sonrasında umarım seni boş vermemiştir. bundan sonrası için dikkatli ol bence, ve doktora da görün sorunlu olmasın sonra

Bir cevap bırakın