sissy maid olmak istiyorum

Soru

merhaba, ergenlikten beri hiç kendimi erkek gibi hissetmedim, hep kızlara özendim onlar gibi olmak istedim. hatta onlar gibi zevk almayı onlar gibi orgazm olup tatmin olmanın hayalini kurdum. bu konuda bir süre psikolojik tedavi gördüm ancak düşüncelerim isteklerim hiç değişmedi. ruhum sanki sissy maid, bir erkeğin kölesi olmak, onun kanatları altında mutu bir hayat geçirmek hayalim. bu arada hiç kestireyim kadın olayım falan diye düşünmedim, erkek bedenini, ne kadınsı duyguları seviyorum. sissy olayı sanki tam beni anlatıyor. yakın bir kız arkadaşım var her şeyi paylaştığım konuştuğum, bana düşüncelerinde yanılıyorsun, cinsel arzularının kölesi oluyorsun, hayat böyle senin hayal ettiğin gibi geçemez, yer basman net olman lazım diyor. yoksa çok kötü durumlara düşersin bu seni tüketir diyor. bazen ona hak veriyorum, neden böyle oluyor, psikolojik tedaviye devam mı etsem mi diye düşünüyorum ?

Cevaplar ( 8 )

 1. 6

  bu gibi şeyler gerçekten arkadaşının da dediği gibi eğey zorlu süreçler. sen basit düşnüyorsun herşeyi bir haz olarak görüyorsun, lakin gerçek hayat hiçte senin baktığın gibi pembe değil. benliğini kaybetmen hiçte doğru olmayan şeyler yapman bile söz konusu. umarım tedavine devam eder daha gerçekçi düşnürsün.

 2. 3

  durumunu netleştirdiğinde ve kendi psikolojinden emin olduğunda, ki genelde bundan kaçış yoktur, o gün geldiğinde aradığın şeyden emin olacağını düşünüyorum. bu arada femboy ve sissyler bana oldum olası ilgi çekici geliyorlar.

 3. 3

  bu durum kac yildir bu sekilde daha farkli dusuncelerin oluyormu

 4. 5

  birde bu durumu bana sor. aynı durumdayız hemen hemen. gün geçtikçe daha çok iler gidiyorum.

  • 4

   ileri derken ne kadar ileri gittin mesela? ne tarz şeyler yapıyorsun anlatır mısın?

  • 2

   daha çok kıyafet alıp daha fazla kadınsı hareketler sergileyip webcamda erkekleri azdırıyorum.

 5. 2

  hizmetçi kıyafetini giyip 24 saat boyunca hizmet etmek istiyorum…

 6. 3

  merak etme o kadar yalnız değilsin bu düşüncende belki bir gün 🙂

Bir cevap bırakın