japon anime sissy maid gibi giyinmek istiyorum kıyafet nereden bulabilirim

Soru

merhaba 180 boyunda 65 kg da zayıf bir erkeğim kız arkadaşım ise benden yaşça büyük ve sekste dominant olmayı seviyor ve ben ona bir sürpriz yapmak istiyorum anime seksi sissy hizmetçi kıyafeti giyip onun aklını başından almak unutulmaz dakikalar geçirsin istiyorum fakat bununla ilgili ne bir kıyafet ne bir bilgi var sitenizi de bu sayede keşfettim bana bu konuda yardımcı olabilecek olan var mı

Cevaplar ( 10 )

 1. 5

  Bana özelden ulaşabillirmisin

 2. 4

  sizin dediğiniz kıyafetler bulmak zor fakat bayan için likralı hizmetçi kıyafetleri tercih edebilirsiniz en kolay yolu bu

 3. 2

  Bulunca link atar mısın lütfen:))

 4. 6

  hayatım burda bulmak zor ancak yurt dışına bakmalısın, üstelik öyle ucuz değil bayağı bir pahalı olur. @happy-derya önerdiği gibi bencede burda yerel sitelerde himetçi kostümü falan diye aratın aralarından seçim yapın. yanında ne olsun istiyorsanız bunlarıda tek tek alıp kendi kıyafet takımınızı oluşturabilirsiniz. daha önce tyoldan düz bir himetçi kostümü alıp, yanına başka bir yerden çorap kelepçe taç eldiven boyunluk falan birkaç birşey alıp yapmıştım. sizde bakın muhtemel kafanıza uyan birşeyler bulursunuz.

 5. 3

  of of hastayım bu sissy ve japon kişilere. minyon oldukları için pek kadınsı hoş duruyorlar. hele birde o kıyafetleri varya beni benden alıyor. dedikleri gibi burda bulunmaz aramayın. yur dışı çin sitelerinden sipariş vermeniz lazım. oda risk tabi istediğiniz gibi olmaz, başka şey gelir falan uzun hikaye. buradan erotik shop gibi yerlere bakın fantazi kıyafet kostüm satanalrdan alın. tam istediğiniz gibi yoksa diğer arkadaşların önerdiği gibi toplayarak kendinize kıyafet çıkarın.

 6. 2

  eskiden amerikadan sitelerden sipariş veriyordum şimdilerde burda birçok sitede bu tip kıyafeler bulunuyor. yanlız dikkat etmeniz gereken nokta bazı kıyafetleri fazla kadınsı hatlara göre dikiyorlar en büyük beden de alsanız üstünüze oturmuyor. o sebeple hem kıyafetin tipine hemde büyük ölçülerde olmasına dikkat edin. bu arada japon stilini bende çok beğeniyorum.

 7. 5

  merhaba, günümüzde bir şeyi başka bir ülkeden getirtmek hayli kolaylaşmış durumda. yeter ki paranız ve isteğiniz olsun. tabi güven konusu ayrı bir mesele genelde bu tip kıyafetlerde bayanlara nazaran erkekler kullanacaksa beden sorunu yaşayabiliyorlar. haliyle iade ve değişim yapmak zor oluyor. bunun yerine yerel siteleri ve erotik shop benzeri yerleri seçip alışveriş yapmaları daha mantıklı olur. en basiti internete hizmetçi kostümü yazıp aratarak bir çok site ve kıyafet bulabilirsiniz. ancak şunu bilmelisiniz ki iyi detaylı aksesuarlı bir kıyafeti ucuza 50-100 liraya bulmanız mümkün değil. en az 200 lira ve üzeri kaliteli olanlarını seçmeye çalışın. ancak bir başka düşünce ise eğer kıyafeti çok fazla giymeyeceğinizi var sayarsak ortalama fiyatlara 100-150 arası bir şeyler de alabilirsiniz.

 8. 4

  Bende bu kıyafetlerden arıyorum eğer site varsa atabilirmisiniz linki çok sevinirim 😉

 9. 1

  ikinci el eşya satış uygulamasında biraz araştırın. o tarz şeyler satan arkadaşlar görmüştüm. Anime karakterleri çok sevimli bu aarada.

 10. 4

  bunların satıldığı yerler var mı ya nereden bulabilirim gerçekten dükkanı var mı ya bilinen

Bir cevap bırakın