Sevdiğim adamla birlikte olmak istiyorum fakat korkularım var

Soru

2.5 yıldır birlikteyiz ve çocukluktan beri tanıyorum 22 yaşındayız ailelerimiz ilişkimizi biliyor ve çok iyi anlaşıyorlar. Cinsel olarak ikimiz de cok istekliyiz fırsat buldukca sevişiyoruz ancak birbirimize dokunmak okşamaktan ileriye gitmiyoruz birlikte olmuyoruz bu durum artık cok zor geliyor ikimiz de deli gibi istiyoruz şu an sevgilim askerde geldiğinde bunu cok yapmak istiyoruz ancak psikolojik olarak ben hazır olmadığım için ısrar etmiyor. Onun doğru kişi olduğunu biliyorum hatta onunla evlenmek istiyorum gelecek hayalleri kuruyoruz fakat böyle bi şey yaşanırsa bana ilgisi sevgisi azalır mı değişir mi bana garanti gözüyle bakar mı diye korkum var. Bu konuda görüşleriniz neler ne yapmalıyım tek bildiğim artık cok zor dayandığımız..

Cevaplar ( 10 )

 1. 6

  Bence evlenmeye bırakin o işi cünkü o an keyif alcaksınız ve sonrasında pişmanlik hissi olacak. Kaldıki yarınin ne olacagini bilmiyoruz aksilik oldu ayrıldınız birde bunun pişmanligi olacak.

 2. 4

  Ya ilişkiye girdikten sonra hevesini alıp sonrada vaz geçerse, sakın inanmayın, evlenmeden ilişkiye sıcak bakmayın

 3. 3

  Belki ayrılırsınız, belki evlenirsiniz çok mutlu olursunuz, bunu asla bilemezsin ki. Şu an sadece vicdanını rahatlatacak şeyler duymak istiyorsun ama asla emin olamayacaksın. Hayat bu, kaygılanmayı bırak.

 4. 2

  Eğer ki bu ikileme düşmüşsen bence yapmaman daha iyi. Yukarıda arkadaşlar da bahsetmişler zaten. Hem bu kadar birbirinizi arzuluyorsanız evliliğe saklayın kendinizi daha heyecanlı olur.

 5. 4

  bence bir cinselik, birde para tüm insan bağlarını mahvediyor. ikisini dedoğru zamanda doğru kişiyle kullanmak lazım. yoksa hep hüsran.

 6. 5

  korkun varsa bu durumda kaygılıda olursun sen iyisi evlen sonra istediğin kadar seks yap bir an önce evlenin hiç beklemeyin

 7. 3

  Ver gitsin yoksa soğur senden baska kizlara bakar ayrılır

  • 6

   vermedi diye soğuyacaksa zaten en iyisini yapmış olur, aman böyle erkekler bizden uzak olsun. ne diyor iyi günde kötü günde bir ömür boyu bir arada, verince yada vermeyince her şartta yanında olursa o erkek en doğrusu gerisi yalan. kalanını soğusun diye beklemeyin şimdiden siz yol verin kızlar.

 8. 2

  selamlar, bireyler günümüzde yaşadıkları ilişkilerde çoğu zaman kendilerinin de hiç onaylamadığı çılgınlıklar yapıyorlar. aşırı şehvet ve cinsel istek ile bir anlık heveslerinin kurbanı olup sonrasında ömür boyu pişmanlık yaşayabiliyorlar. üstelik bu süreci hızlandıran bir diğer faktör ise samimi görünüp gerçek kişiliğin arkasında iki yüzlü bir düşünceye sahip olmak yatıyor. uzun lafın kısası aldandığınız kişi sizi sadece cinsel olarak arzulayıp elde ettikten sonra bir sonraki hedefe doğru sizi tek edip yol alabilir. bu sebeple daha sağlıklı ilişkiler için evlilik öncesi cinsellikten kaçınmak en iyi çözümdür.

 9. 2

  Ver gitsin bu zaman kadar beklemen hata dinç tutar ilişkiyi cinsellik………..

Bir cevap bırakın