erkek arkadaşımın ilişkide geç boşalma sorunu

Soru

Erkek arkadaşım ile cinsel ilişkiye girdiğimiz zaman kendisi çok geç boşalıyor kendisi en geç 1 2 saati buluyor bosalması ya ben yapamıyorum kendisi sürekli mastürbasyon yaptığın zaman geç boşalma sorun yaşıyor sabaha kadar buluyor dedi bu konu hakkında bilgisi olan varsa yazabilir mi ?

Cevaplar ( 4 )

 1. 3

  Yapabileceğin tek bişey var daha tahrik edici şeyler deneyeceksin. Süre biraz iner ama sende de iner 😂

 2. 8

  arkadaşınız haklı çokça mastürbasyon yapmaktan penisteki sinirler ve doku aşınıp körelir bu durumda ilişkide haz alamaz ve doşlamakta zorlanır. bu süreç sürekli kötüye gider yaş geçtikçe iyice hissizlik olur, geç boşalmanın yanında ersksiyon sertleşme sorunları başlar. kalkmaz olur, sert kalamaz olur, seks yapamaz olur, başarsızlık üstüne başarızlık olur, sonraları cinsellikten kaçmaya başlar. anlayacağınız yavaş yavaş adım adım erkekliği biter işe yaramaz bir adam olur.

 3. 3

  Arkadasım net diyorum sana sakin yok falan filan deme çünkü ayni şekilde senin sorduğun gibi benim kiz arkadaşım da sordu soyledi dedi bir posta 2 saati buluyor sabahlara kadar sürüyor diye falan filan da yazmıştı ona da Allah yardim etsin sana kısacası yazmislardi sanirim. Sevgilinin kötü bagimliliklari var ondan öyle olabiliyor

 4. 4

  Travmatik mastürbasyon sendromunu araştırmanızı öneririm. Mastürbasyonda yapılan yanlışlar ileride erken ya da geç boşalma problemi olarak ortaya çıkabiliyor.

Bir cevap bırakın