sevişirken penisim incindi şimdi çok acıyor

Soru

iki gün önce geceydi eşimle genelde biraz sert sevişiyoruz sert fantazileri seviyoruz. ayrıca penisimde gerçekten 21 cm gibi biraz büyük. sevişme esnasında zor bir pozisyonda hzlı sokup çıkatrırken bir anca penis vajına dışına kaydı ve yüklenmemle birlikte kıvrılır gibi olup şiddetli bir bir ağrı geldi. sonrasında ara verdik ama penis üzerinde kızarma azıcık şişme ve bir ağrı acı kaldı. 2 gündür ereksiyon olunca ara sıra zonklayark ağırıyor. penisimde birşey kırılmış olabilir mi. doktora gitmeye utanıyorum, evde yapabileceğim bir şey varmı

Cevaplar ( 2 )

  1. 1

    geçmiş olsun da bu önemli bir durumdur. ivedilikle bir doktora başvurun. neden bekliyorsunuz ki utanacak ne var. penis içinde kemik yoktur bir şey kırılmaz ama yırtılma olur. penis temelde 2 adet kavernöz denen içinde kan dolması ile ereksiyonu sağlayan ve idrar kanalını içeren spongioz dan oluşur. Penisin kırılması kavernöz yapılarının ereksiyon esnasında kanla dolmasına bağlı gergin olduğu anda travmaya uğraması ve yırtılması durumudur. Travmanın büyüklüğüne göre aynı anda spongioz ve idrar yolu yırtılması oluşabilir. cerrahi olarak dikişlerle yırtığın düzeltilmesini gerektiren acil bir durumdur.

  2. 2

    geçen yıl aynı durum benim başıma geldi. eşimle sevişirken ters hareket yaptım ve penisimde yırtık oluştu. kanamam oldu 12 saat sonra geçikerek sabaha karşı acile gitmek zorunda kaldık. ameliyat dediler, ama ameliyattan sonra penisimde sertleşirken ağrı ve sola doğru biraz eğrilik oluyor. okuyuculardan başınıza gelirse diye yazıyorum, utanmayın bir an önce doktora başvurun.

Bir cevap bırakın