penis büyütme ameliyatı fayda olurmu

Soru

24 yaşında bir gencim. malesef penisim ereksiyon halindeyken 10 cm civarı. reklamlarda penis büyütme ameliyatı ile ilgili birçok şey gördüm. kimilerinde iki kat kadar büyüme sağlandığı yazıordu. ameliyat olmalıyım, bunlar doğrumu

yanıtlandı
3 sene2 Cevap2551 defa okundu
  • 214

Cevaplar ( 2 )

  1. reklamlarda son dönemlerde çok aldatıcı içerikler yer almakta. bilgisayarda malum programlarla bire üzerine üç konarak yayınlanıyor. tabi son tüketici olan hedef kitle buna inanarak mağdur oluyor. öncelikle penis büyütme ameliyatları gerçekten zorunluluk olmadıkça yapılmamalı. büyüklük olarak asya ülkelerinde sizden daha küçük yedi cm civarı penisler söz konusu. cinsellikte herhangi bir eksiklik durmuyorlar. klasik söz boyu değil işlevi önemli denir ya bu çok doğru. üstelik ameliyat ile ilgili büyük riskler söz konusudur. çok daha çözümsüz sonuçlar doğurabilir. reklamlardaki gibi öyle 2 kat filan bir durum yok. en fazla birkaç cm, oda yine kasıklar içinde kaldığı için için ortaya hiç bir şey çıkmıyor gibi düşünebilirsiniz. fikir olarak asla ameliyat düşünmeyin, en iyisi penisi işlevli kullanmayı becerileri arttıracak yöntemleri keşfetmeyi deneyin. ereksiyon ve erken boşalma sorununuz yoksa en iyisi sizsiniz, şunu da söyleyelim ne kadar büyük penis o kadar çok sorun demek, alan büyüdükçe ereksiyon sağlamak ve haz almak zorlaşır. penisim küçük diye hiç takıntı yapmayın, gayet normal, dediğim gibi kullanma konusunda kendiniz geliştirin.

  2. 10 cm penis büyütme diye birşey yok ssddcd büyümüş gibi gösterme var gerçek ölçüsü ne ise o penis küçükse büyüme hissi küçük olur büyükse büyük olur bu ameliyat büyük penisi daha büyük yapmak demektir küçük peniste bir işe yaramaz..

Bir cevap bırakın