penis büyütme ameliyatı fayda olurmu

Soru

24 yaşında bir gencim. malesef penisim ereksiyon halindeyken 10 cm civarı. reklamlarda penis büyütme ameliyatı ile ilgili birçok şey gördüm. kimilerinde iki kat kadar büyüme sağlandığı yazıordu. ameliyat olmalıyım, bunlar doğrumu

Cevaplar ( 3 )

  1. reklamlarda son dönemlerde çok aldatıcı içerikler yer almakta. bilgisayarda malum programlarla bire üzerine üç konarak yayınlanıyor. tabi son tüketici olan hedef kitle buna inanarak mağdur oluyor. öncelikle penis büyütme ameliyatları gerçekten zorunluluk olmadıkça yapılmamalı. büyüklük olarak asya ülkelerinde sizden daha küçük yedi cm civarı penisler söz konusu. cinsellikte herhangi bir eksiklik durmuyorlar. klasik söz boyu değil işlevi önemli denir ya bu çok doğru. üstelik ameliyat ile ilgili büyük riskler söz konusudur. çok daha çözümsüz sonuçlar doğurabilir. reklamlardaki gibi öyle 2 kat filan bir durum yok. en fazla birkaç cm, oda yine kasıklar içinde kaldığı için için ortaya hiç bir şey çıkmıyor gibi düşünebilirsiniz. fikir olarak asla ameliyat düşünmeyin, en iyisi penisi işlevli kullanmayı becerileri arttıracak yöntemleri keşfetmeyi deneyin. ereksiyon ve erken boşalma sorununuz yoksa en iyisi sizsiniz, şunu da söyleyelim ne kadar büyük penis o kadar çok sorun demek, alan büyüdükçe ereksiyon sağlamak ve haz almak zorlaşır. penisim küçük diye hiç takıntı yapmayın, gayet normal, dediğim gibi kullanma konusunda kendiniz geliştirin.

  2. 10 cm penis büyütme diye birşey yok ssddcd büyümüş gibi gösterme var gerçek ölçüsü ne ise o penis küçükse büyüme hissi küçük olur büyükse büyük olur bu ameliyat büyük penisi daha büyük yapmak demektir küçük peniste bir işe yaramaz..

  3. işe yarar kocaman olur demek isterdim ama ne yazık bunlar gerçek değil, hepsi yalan dolan para tuzağı. misal bir bacağı kısa olanlarda ameliyatla kemiği kesiyorlar ve iki kemik arasına gerektiği kadar platin ekleyip kemiğe vidalıyorlar bu şekilde yapılıyor. düşünsene penisi kesecekler vücudunun bir yerinden parça alıp ek yapıp dikecekler, aklın alıyor mu ? mantıklı geliyor mu, o penis bir daha iş yapar mı ? hadi kesmiyorlar diyelim başka senaryodan gidelim, yine bir yerden parça aldılar nereye dikecekler ekleyecekler penisin üstüne başına mı ? sence yine o penis iş yapar mı ? bak anlamayan arkadşalar var diye detay anlatmaya çalıştım, dolandırılmasınlar diye. bırak penisi uzatmayı, aşırı uzunsa kesip kısaltamazsın bile. penis neyse o değişmez. ayrıca doktorlar 8cm üzerine her türlü yeterli buluyorlar. penisim küçük diye bir şey yok, penisim kısa diye düşünenin penisi değil aklı kısadır bu kadar net. 30 cm penisin olsa aptal isen aklın kıt ise özgüvenin yoksa hiç bir faydası yok. penis bir gösterge ölçüt değildir. önemli olan zeka ve özgüvendir.

Bir cevap bırakın