sevgilimde basur var cinsel ilişkiye giremiyoruz

Soru

Sevgilimle cinsel ilişkiye girdik ve basur hastalığı varmış önden yapmama rağmen acıyor dedi. pozisyon değiştirdim ama hala acıyor dedi. boşalmadan seks bitti tatmin olmadım canının acımasını da istemiyorum ne yapabilirim ?

Cevaplar ( 6 )

  1. çokta net bilmiyorum ama bir arkadaşım ameliyat olmuştu, bunun için ameliyatsız tedavilerde var, ama sorun büyükse ameliyat gerekebiliyor. iyileştikten sonra sorun ortadan kalkıyor. bu şekilde zorlamak kanamalara ve çok acı şekilmesine sebep olur. yapabileceğiniz tek şey tedavi yöntemlerini araştırmak ve uygun olan şekilde tedaviye başlamak.

  2. geçmiş olsun zor bir durum galiba tek çare tedavi olmak, sadece cinsellik değil insanın yaşam kalitesini de olumsuz etkiliyor sürekli rahatsızlık veriyor.

  3. Aslında çözüm basit sevgilinizi doktora götürmeniz gerekir bu rahatsızlık tedavi olmadan geçmez

  4. Bu konuda bir uzmanlığım yok ama kısaca bir fikir edinmenizi sağlayacak bilgi paylaşmak isterim. Basur problemi bir çok kişide var. Önceden olmayıp sonradan da ortaya çıkabilen, kendiliğinden de iyileşebilen farklı bir rahatsızlık. Hastalığın dozu kiminde az kiminde çok. Bazıları basur olduğundan bile haberdar değilken bazıları için basur hayatı zindana çeviren bir işkence. Partnerinizin rahatsızlığı epey ciddi olmalı ki vajinal ilişkinizi bile etkileyebiliyor. Kesinlikle bir doktora muayene olması ve tedavi edilmesi şart. Bence ihmal etmeyin, en kısa sürede doktora gidin.

  5. merhaba, bu noktada cevap yazan arkadaşların önerileri çok yerindedir. yapmanız gereken doktora gitmek ve duruma göre yapılacak tedavileri uygulayıp sorunun düzelmesini beklemek. tedavi olunmadığı sürece daha ilerleme ve kötüye gitme ihtimali yüksektir.

Bir cevap bırakın