sevgilimle cinsel ilişkiye giremiyoruz

Soru

Öncelikle iyi günler herkese. Kız arkadaşımla cinsel ilişkiye girmeye çalıştığımızda 2 parmağım tamamen giriyor ancak penisim girmiyor ve parmağım girdikten sonra kan da gelmedi ne yapmalıyız? Kendisi penisimi sokmaya çalıştığımda acıdığını söylüyor ve zorlasakta girmiyor

Cevaplar ( 8 )

  1. kız arkadaşınızda vajinusmus olabilir

    • burdan nasıl bir yardım etsinler size anlamadık, en iyi yardım doktordur. eğer vajinismus gibi yada belki fiziksel sorun varsa internetten tedavi olmazsınız. en doğrusu geç kalmadan dokora gitmektir. ki zaten böyle tedaviler çok uzun süreli çok seanslı olur.

  2. benimde aklıma vajinismus geldi. genelde kadınlarda çok görülen bir sorun. doktor tedavisi gerekiyor. bildiğim kadarı ile sevgiliniz tedavi olmayıp zorla ilşki yapılmaya çalışılırsa hem fiziksel hemde ruhsal olarak zarar görebilir mesele deha kötü noktalara kadar gidebilir.

  3. sevgiliniz gerçekten kendini ilişkiye hazır hissetmiyor olabilir. belkide cinsellikle ilgili korkuları endişeleri vardır. vajinal olarak fiziki bir engel kist yapışma gelişimde bozuklukta olabilir. bilemeyiz en doğru yapacağınız şey herkesin önerisindeki gibi doktora gitmek olmalı.

  4. merhaba, bazı kişilerde fiziksel sorunlar olabilir, vajina içinde yapışma, kist, doku bozuklukları, istemsiz kas spazmı benzeri ilişkiye giymeyi imkansızlaştırabilecek vajinismus gibi psikolojik rahatsızlıklarda olasıdır. bu gibi durumlar için zorlamak yerine doktor desteği almak çok daha sağlıklı bir yaklaşım olacaktır. aksi takdirde zorlamak ısrarcı olmak daha da içinden çıkılmaz durumlara sebebiyet verecektir.

  5. adam doktora gideceğine internete gelmiş ya, bide yardım istiyor napsınlar gelip kızın kolunu bacağını mı tutsunlar 🙂 ironik yani…

Bir cevap bırakın