sevgilim ağzıma boşaldı çok fena oldum

Soru

ilk defa denedik sevgilime oral yaptım, boşlamadan önce haber veririm ben sana dedi hiç söylemedi birden ağzıma boşaldı çok kötü tiksindim çıkartıyordum nerdeyse. şimdi yine yapmamı istiyor ama bende fobi oluştu yapamıyorum, daha deneyince bile öğüresim geliyor. spermin tadı iğrençti, hala tadı sanki ağzımda kaldı. sevgilim hadi bi kere daha dene azıcık yap diyor ama ben asla bi daha yapamam dedim çok sinirlendi. neymiş bu erkeklerin oral yaptırma derdi. prezervatifle oral yapsam nasıl olur ? öyle bir şey yapılır mı ?

Cevaplar ( 6 )

 1. 4

  kondom ile oral yapilir ama ayni hissi vermez. sevgilin ökuzluk etmis. keşke bosalmasaydi. ilişkinizi gozden gecir. seni sadece cinsel bir obje olarak gormuyorsa seni anlayacak ve oral konusunda daha az israrci olacaktir. uzun sure orala ara vermek istedigini belirt. belli bir aradan sonra guzel bir banyonun ardindan opup koklayarak baslamak isteye bilirsin. ama bosalmama konusunda iyice uyar.

 2. 3

  öncelikle geçmiş olsun.. yani erkek olarak bir şey diyemem ama genel olarak baskın olup bunu da ağıza boşaltarak yapma gibi bir psikoloji var.. tamam ağıza alıp boşaltma erkeklere zevk verir, kadını sahiplenme hissi veriri ama bu durum zorla olmaz.. kadın isterse bunu zevki ve heyecanı olur.. istemezse bunun adı zorbalık olur.. ki siz bu durumda hala prezervatifle yapsam olur mu diyerek çok iyi biri olduğunuzu kanıtlıyorsunuz.. belki benim bu yorumumu bir kadının yazması gerekirdi ama ben de içimden geldi yazmak istedim.. yani zorla bir şey olmaz.. karşlılıklı ise yaptığınız şey o zaman bir şey demem.. ama bu zorla yapılan bir şeyde zevk olmaz.. sizi kullanmış. ne diyeyim ki.. siz bir daha teklif bile etme deyip tavır almanız gerekirken hala onu tatmin etme çabasına girmemelisiniz.. kıymetlisiniz, her kadın, her insan kıymetlidir.. bu gibi zorbalığın karşısında kendinizi ezdirmeyin lütfen.. prezervatifle yapabilirsiniz.. ama bence hiç bir şey yapmayın.. konuşmayın.. dokunmasına asla izin vermeyin.. gıcık oldum gereçekten bu yazınızı okurken.. neyse umarım dediğimi yaparsınız..

 3. 6

  zamana bırak zamanla alışırsın ve hoşuna gider başta midenin bulunması normal direkt boğazına doğru geliyor sonuçta

 4. 2

  sevgiline söyle madem ağzına boşalacak karbonhidratı tüketmesin. muz, avakado, kivi gibi yiyecekler yesin ki tadını güzelleştirsin. bu sayede hiç yapmam diyen kadınlar bile bağımlısı olur. tecrübe konuşuyor. tabi hemen olmaz bu yiyecekleri yemeye başladıktan 1 hafta sonra olur ancak.

 5. 1

  istemediğin şeyi yapma hatta o kişiyle evlenme. neticede bu ciddi bir iş. porno film çevirmiyorsun.

 6. 3

  onla bunla yatın sonrada temiz biriyle evlenmek istiyorum deyin, evlilik dışı yasak ilişkileri hiç tasvip etmiyorum.

Bir cevap bırakın