kocam arkadaşımla sevişti onu affedemiyorum

Soru

böyle bir durum kolayca anlatılmıyor, aklıma gelince ondan tiksiniyorum affedemiyorum. en yakın arkadaşım üstelik, diğeri de eşim bunu nasıl yapabilir. eşim itiraf etmese hiç haberim olmayacak belki de. 3 ay önce iç için 3 gün şehir dışına gittim. o ara yaşanmış tüm bular. detaya girmek istemiyorum. eşim pişman olmuş itiraf ediyor af diliyor. 10 gündür düşünmekten aklım düğümlendi. diyorum ki tamam bi hata olmuş pişman af diliyor üstelik bunu itiraf ediyor hataydı bir daha olmayacak diyor, bunu gizlemek istemiyor, bunlar hafifletici bir sebep olabilir. diğer taraftan nasıl böyle bir şey yaparlar diye çok hırslıyım affedemiyorum ne haliniz varsa deyip çıkıp gidesim geliyor. içime sindiremiyorum. böyle bir durumda ne yapılır ?

Cevaplar ( 5 )

 1. 3

  kendisi itiraf etmişse baya vicadan azabı duyuyor demek, bir anda olmuştur ardından pişmanlık duymuş. bu açıdan bakınca affedilebilir ama aldatma bence dünyanın en ağır suçu. affedeceksenizde bence önce bira süründürün ki bir daha böyle birşey yapmaya kalkışmasın… erkekler bazen kendini kontrol edemeyebilir🫣 ama ne olursa olsun aldatmam da aldatılmakta istemem, terk edilmekten daha kötü…

 2. 3

  bilmiyorum durum ne kadar vahim ama sanki bende affetmezdim gibi geliyor. sanırım bir karar vermek için zaman lazım. belkide içindeki ateş seni yakıyor doğru karar veremiyorsun, hele bir sönsün sonra değerlendir.

 3. 2

  insan hataya düşer ama en yakınınız olan güvendiğiniz iki kişinin hataya düşmesi sizi çok yaralamış. bundan anlaşılması gereken ders, arkadaş markadaş demeyeceksin kadın erkek bir araya geldimi güvenmeyeceksin. bence de karar verebilmek için zamana ihtiyacınız var.

 4. 4

  hadi randevuevinden biri neyse de en yakın arkadaşınızla aldatmış. ben olsam ikisiyle de görüşmezdim. bazı şeyler vardır ki affedilmez…

 5. 5

  bence öncelikle sakinleşene kadar dur düşün ve sonra iyice düşünüp senin için en doğru kararı ver. senin için en doğru kararın ne olduğunu, senden başka kimse bilemez. o yüzden iyice düşün ve kendin karar ver.

Bir cevap bırakın