sevgilim sert yapıyor ilişkide ağırlığını üzerime veriyor

Soru

yahu bu erkekler hepsi mi çok ağır.🙄🤔 sevgilim hep saatlerce üstüm de duruyor. bir yüz üzeri uzanıyorum, bir sırt üstü. yanda dönsem arkamdan sarılıp belimin üzerinden bacağını atıyor. döndürüyor önce kalçama oturuyor masaj yapıyor, sonra oturduğu yer hariç her yere. en sonunda 3-4 saat yatağa yatar gibi kapanıyor üzerime. çok acıdığını ben söylesem de değişmeden saatlerce duruyor üstümde. sonra kendi de evet biraz sert oldu deyip yavaşlıyor. sabah işi bitince üstüm den indiğinde yataktan kazıyarak kaldırıyorlar beni. 🤔 erkekler için çok mu keyifli sert yapmak anlamıyorum ki ?

Cevaplar ( 8 )

  1. bu nasıl bir fantazi anlayışı, kadını mutlu etmek tatmin etmek bir yana işkencemi ediliyor anlamadım. çeksene elini kırıcan mı belimi şarkısındaki gibi olmuş. sevgilinin seks yapmayı bildiğine emin misin ? benim bildiğim seks böyle bir şey değil. tabi şimdilik yolun bşaında olduğunuz için idare edersiniz ama olgunlaştıkça deneyim kazandıkça bu tip hayvani davranışlardan nefret etmeye tiksinmeye başlarsınız. tahammül edilmez hale gelince tekmeyi basar doğru dürüst seks yapan adamlara yönelirsiniz. umarım zamanla sevgiliniz kendini geliştirir bu tip davranışlarının yanlış olduğunu anlar ver düzeltir yoksa birlikteliğiniz pek uzun sürmez ne yazık.

  2. sevgilin ayı mı yoksa ? 🙁 tamam kabul kötü espiri ama böyle yapması hoş bir davranış değil. bunu sevgilinize anlattınız söylediniz mi. haz almıyorum canım yanıyor beni kendinden soğutuyorsun, bana kadın gibi daha narin davranmanı, kadın gibi hissettirmeni istiyorum diye belirttiniz mi ? bunlara rağmen hala öyle mi davanıyor ? siz söylemediyseniz adam nerden bilecek, acemilik işte zamanla siz söylerseniz öğrenip geliştirmesi lazım. ilişki bu şekilde bir biçim alır, tarzı gelişir, mükemmelleşir. diğer türlü nefret ettiğiniz hayvani bir aktiviteye dönüşür. böyle bir cinselliğinde kimseye faydası olmaz.

  3. nasıl yani 3-4 saat öylece bekliyor musun 😁😁 bazanın başlığına telefonu yasla 1 ayda game of thrones bitirirsin bacım

  4. önden yaparken o kadar uzun süre olmuyor ben de boşalıyorum diye doğrusu onu da pek umursamıyor ya neyse. arkadan rahat olduğunu içimde olmasa da arasında oluyor o zaman da çok zevkli oluyor dedi ama tabii ben yine sirtim da taşıyorum😅😅

    • vefalı türk kadını erkeğini sırtın da taşıyor, biz de el üstünde tuttuk da böyle sabreden görmedik heytbee

    • ne güzel işte silindir gibi çiğneyip masaj etkisi yapıyor sonunda yumuşacık oluyorsun rahatlıyorsun. her yiğidin yoğurt iyişi farklıdır demişler kimileride böyle seviyor demek ki. asıl nokta bu durumun size uyup uymadığı, eğer bıktırıcı olursa nefret edersiniz, eğer sorun değilse benim hoşuma gidiyor diyorsanız o zaman keyfinize bakın. yalnız bu tip eylemler daha çok cinsel gücü zayıf erkeklerde görülür. pornocular gibi iyi bir cinsel performans sergileyemedikleri için bu şekilde ilişkiyi ağırdan sürdürmeyi tercih ederler. kerkinirler, sürtünürler, debelenirler, evirir çevirirler falana zaman kazanmaya çalışırlar. yaş ilerledikçede uyumaya başlarlar 🙂

  5. insanlarla sevişmelisin. bu hayatta en zor şey kendinden başka kimseyi düşünmeyen insanların gönüllerini yapmak ki yapmazsın.

  6. sende ona sert yap karşılığını bulsun, o zaman daha keyifli olur. belki mistress gibi fantazileride denemelisizin, bu tip erkekler genelde çok hoşlanırlar bu gibi fantazilerden.

Bir cevap bırakın