kocamla sert anal yapıyoruz sorun olur mu

Soru

mrb, normalde her iki taraf için de anal seksin zararlı olduğunu biliyoruz. işte hastalık kapma riski, anüsün zarar görmesi genişlemesi gibi başlıca zararlarının farkındayız yani. yalnız bizde durum şöyle, anal yaparken her zaman prezervatif ve bolca kaydırıcı krem kullanıyoruz, hem benim popom biraz dolgun ve ayrıca eşimin penisi ince küçük olduğu için analda zorlanmıyorum. birde eşim genellikle prezervatifin içine bolca mavi via geciktirici sprey sıkıp öyle takıyor boşalması zorlaşıyor. tabi artık boşalacağım diye arkamda deliriyor sert yapıyor, penisi ince olduğu için canım acımıyor bana zevk veriyor. dinlenerek 1 saat sürdürdüğümüz oluyor. hem prezervatifle tedbir alıyoruz hem de penisi ince olunca anüste açılma genişleme oluşmaz diye düşünüyorum. devam edersek gelecekte yine de bu şekilde anal yapmanın bize zararı olur mu ?

Cevaplar ( 8 )

  1. ilk başta korunmak için prezervatif kullanmanız, kayganlaştırıcı kullanmanız eşinizin penisinin de ince olması tabi daha pozitif bir durum. ancak anüs yapısı gereği bildiğiniz gibi büzülerek tamamen kapanması gerekiyor. siz ne kadarda ince olsa 2-3 cm kalınlıkta penisi 1 saat anüste tutarsanız, bu tamamen kapanan kasları zorlamış ve gevşemesine neden olmuş oluyorsunuz. yani tamam siz yapın size zararı olmaz demek imkansız. uzun vadede mutlaka zararını göreceksiniz, bu net bir gerçek. hadi yapıyorsunuz ama bişi olmaz diye bol bol yapmayın, hadi bari arada sırada olsun, sürekli değil.

  2. anal her zaman yapılmayacak bir cinsel aktivite. elbette bundan hoşlanıyorsanız ve size zevk veriyorsa bunu yapmakta bir sakınca yok. lakin partnerinizin geç boşalmak için bir şeyler kullanması, tamamen gereksiz bir durum. sürekli ve uzun süreler boyunca anal yapmanız, ileride ciddi sorunlar yaratabilir. naçizane benim tavsiyem; haftada 1 ya da 2 defa yapmanız yeterli. partnerinizle de konuşup, herhangi bir geciktirici ürün kullanmaması gerektiğini söylemelisiniz. çünkü anal aktiviteyi, söylediğiniz gibi 1 saat yapmak, ileride sorunlar oluşturabilir.

  3. @iki-deli kadınlarda prostat olmadığı için genelde kadınların anal ilişkiden zevk almadıklarını söylerler. hazır sizi burada bulmuşken sormak istiyorum bir bayan olarak anal ilişki esnasında zevk alıyor musunuz yoksa partneriniz istediği için mi yapıyor sunuz? cevaplarsanız sevinirim.

  4. ılerisi icin sorun olur diye düşünüyorum, müşterilerimde görüyorum yas ilerledikçe fazla anal yapmaktan sorunlar oluşuyor, hersey tadında güzel.

  5. kocanızın penisi ne kadar küçük veya ince olursa olsun 1 saat boyunca nedir ya elbette zarar verecektir zamanla. uzun süreli ve sürekli yapmanız oradaki dokuyu kasları bozacaktır ve tuvalet yönünden sorun yaşayacaksnz çok kötü bir durum. analdan kadınların zevk aldığını bilmiyordum, ve ne zevk alıyorlar ki ya tamam bir erkek olarak daha küçük dar yere girmek hoştur ama yine de iğrenç durum

  6. öncelikle cevap veren herkese tşk etmek istiyorum. @cd_helin423 ve @darkness_paradise işin doğrusu anal yapmaktan zevk almıyorum, benim zevk aldığım kocamı çıldırtmak, söylediği iltifatları duymak, zevkten titrerken onu hissetmek falan gibi, genelde o istiyor diye yapıyoruz. yoksa öyle canım çok anal istiyor hadi yap gibi bir şeyim yok. hani biri gülerken sende gülersin, birini mutlu edince kendinde mutlu olursun kendini iyi hissedersin gibi bir durum bu, ne bileyim bir kadın olarak beğenilmek arzulanmak güzel sözler duymak, bir filmde vardı ya “titrettin beni titrettin” diye işte onu yaşatan olmak beni heyecanlandırıyor zevke getiriyor.

  7. anus de sadece dışarı atılmak için tek çıkış bulunur. yani vajina gibi hem giriş hem çıkış gibi bir yapıya sahip değildir. dolayısıyla siz hem giriş hem çıkış yaparak doğal düzeni bozuyorsunuz.

  8. süreyi ve anal yapma sıklığını kesinlikle azaltın. her şeyin aşırısı zarar ne yaparsak yapalım. yemeninde, içmeninde aşırısı zarar. süreyi ve sıklığı azaltın.

Bir cevap bırakın