sevgilim seksten sonra boşalmıyor ilişkiyi öylece bitiriyor

Soru

Belki saçma gelicek fakat sevgilim sekste boşalmıyor seksi bitirsekte yine boşalmıyor öylece toparlanıyor. yaşımız 35 üstü ikimizde boşanmış kişileriz. normalde ilişkimiz 30-45 dk sürüyor. bu süre içinde ben 1 bazen 2 defa orgazm olduğum oluyor. sevgilim ise robot gibi hiç boşalmadan devam ediyor. yorgun düşünce bırakıyoruz. boşalma ihtiyacı duymuyor boşalmak istemiyor. ilk defa böyle bir durumla karşılaştım. ne sorunu var bilmiyorum konuşmaya çalışınca seni mutlu ediyor muyum diye soruyor evet deyince tamam işte daha ne bende mutluyum bu şekilde diyor. çok garip değilmi ?

Cevaplar ( 9 )

 1. 4

  Yetersiz miyim? Neyim eksik neyim fazla diye bunalıma girer insan. Arap sabunu kullansın yol ver naçizane tavsiyem. Ama benim işim (iş gözüyle bakılıyor) görülüyor kalan onun sorunu diyorsan o ayrı.

 2. 4

  çok garip hakkaten ne diye göyel bir şey yapıyor, acaba boşalamama sorunu olabilirmi, yada spermi çıkmıyor falan olabilir mi ? öyle kişiler varmış boşlaıyor ama sperm çıkmıyor içeriye mesaneye akıyormuş. içeri boşlama mı ne diyorlar. sonrar idrarla atılıyor spermler. belki öyle bir şeydir. konuşmak istememeside ayrıca düşündürücü.

 3. 6

  Bulmuşsunuz işte iyi performansli birini uzumunu yediniz bağımı kaldı boşverin

 4. 5

  bende ilk defa duyuyorum nasıl adamış. erkek dediğin genelde tüm hazzı boşalma üzerinedir. illa hiç olmasa iki arad bir derede mini bir oral yap boşalayım rahatlayayım ister. peki hiçmi zorluk rahatsızlık yaşamıyormuş onca aksiyon yapıp boşalmayınca ?

 5. 3

  Ablacım o yöntemi ben de yeni tanıştığım kişilerde kullanıyorum. İlişkiden birkaç saat önce mastürbasyon yöntemiyle kendini boşalttıktan sonra değil 45 dakika 2 saat bile devam etse boşalması çok zor oluyor (Tabi birazda kontrolü altında tuttuğu durumlarda) bir gün sürekli yanınızda olduğu zaman diliminde deneyin bakın bakalım boşalıyor mu boşalmıyor mu

 6. 3

  Nasıl bir şeymiş o sağlık sorunu vardır belki ya da ilaç kullanıyordur

 7. 3

  Bazı sporcuların ve bilim insanlarının enerjilerini tasarruflu kullanma adına böyle iradeli bir cinsellik yaşadıklarını okumuştum.

 8. 6

  Bence hap kullanıyor ve performans artırıyor ve penisi çok sert olduğundan sperm çıkmıyor Veya hiç boşalamıyorr ama seni boşalttığı için zevk alıyor eminim

 9. 2

  gerçekten çok saçma vücut sperm mi üretmiyor yada dahada devam etsede boşalmayacak buda onu bildiği için mi zorlamıyor acaba

Bir cevap bırakın