psikolojik penis boyu takıntım var üç yıldır sevişmiyorum

Soru

herkese selamlar, 28 yaşında eli yüzü düzgün, gece hayatı sektöründe çalışan kendi çapında tarz sahibi birisiyim. kendimi bildim bileli her zaman sosyal ve cinsel anlamda aktif yaşantısı olan, haricen arkadaş canlısı, ağzı laf yapan pozitif ve özgüvenli birisiydim. ta ki 23 yaşıma kadar. 23 yaşımdayken 30 yaşında bir sevgilim vardı ve her anlamda sorunsuz bir ilişkimiz vardı yada ben öyle olduğunu zannediyordum. günün birinde cafe’de otururken gurur kırıcı bir şekilde dalgayla karışık konudan bağımsız olarak serçe parmağını gösterdi ve sen busun dedi. bozulmuştum ama bozuntuya vermemiştim. ki o güne kadar düzenli sevişen birisi olduğum için bu tarz bir sorunum olduğunu da hiç düşünmemiştim bile. sonrasında kafama taktığım için konusunu açtım ve penisim için keşke biraz daha kalın olsaydı dedi. gün geldi bir şekilde ilişkimiz bitti ve ilişkimiz bittikten sonra bunu takıntı haline getirip 2 senelik süre zarfında totalde 2 kişiyle, son 3 senedirse iyice özgüvenim yerlebir bir şekilde kimseyle sevişmez hale geldim. alıcım ve isteklim, hatta benim de deliler gibi bir şeylere arzum olmasına rağmen mecburiyetten kadınlardan uzaklaşır oldum. sosyal hayatta ve sosyal medyada, karşıma çıkan her bir fırsatı geri teptim, ki ”gay misin?” sorusuyla bile karşılaştığım oldu. uzun lafın kısası en verimli yaşlarımı en verimli şekilde geçirirken, birden bire herşey alt üst oldu ve artık evlenince karımı dahi tatmin edemeyeceğime dair kuruntularla evlenmek istemediğim kanısına vardım. penis ölçülerim 12×10/11(çevre ölçüsü) muhtemelen bu ölçülerin standartlara göre normal olduğunu ve psikolojik destek almam gerektiğini söyleyeceksiniz, fakat 5 senedir yat kalk kafayı kız arkadaşımın bu aptal benzetmesiyle bozduğum için bunu yapmak bile gelmiyor içimden. her neyse, amacım soru sormak değil içimi döküp paylaşımda bulunmaktı. değerli vaktinizi ayırdığınız için teşekkür ederim.

Cevaplar ( 7 )

 1. 4

  dostum sana söyleyeyim, 23 yaşındayken 30 yaşında birisiyle fuckbody olursan dikkat sevgili olursan demiyorum, sonuç bu olur. çünkü senden istediğini alan kadar kullanır istediğini aldıktan sonra da yüzüne kapıyı değil duvarı çarpar pis pis sırıtıp güler gider. tabi o çarma ile hayatın alt üst olur. bu sitede hep söylediler yaşıtlarınızla takılın diye, yaş farkı varsa biri daha her zaman daha üstündür bir diğerini yönetir. bu sende travma halini almış buna takılıp kalmış, özgüven dediğini penisle kanıtlanır sanmışsın. yanlış düşünyorsun kızlar penisi büyük sert dikici aramıyorlar aksine romantizmden anlayan kendilerine değer veren empati yapabilen erkek istiyorlar. istersen penisi kes at hiç bir önemi yok, kadınlar için parmağın olsun yeter. millet sana iyisin demez, fırsatını buldularmı onlarda bir çelme takmaya düşürmeye çalışırlar, düşersen kalkmasın diye üstüne basarlar, o sebeple kendini hiç kötü hissetme soyutlama. ne diyorum ben bunlar tamamen saçmalık de anında at kafandan yada batmaya devam et, kimse seni pış pışlamz teselli etmez, ivedi ayağa kalk hepinize karşı bir ben deyip yıkılmadan devam et !

 2. 2

  sonuçta insan düşünceleri ile yaşayan bir varlıktır, kendini nasıl yönlendirirsen öyle yaşarsın. üstelik düşünceni değiştirmediğin sürece hiç kimse sana yardım edemez, kendi kendine görünmeyen bataklıta batar boğulursun. penis falan değil irade eksikliği var. iradeni benliğini kullanmıyorsun. kendi önüne hayali duvarlar örmüşsün aşamıyorsun. tek çözüm düşünceni değiştirmek yoksa yol alamazsın.

 3. 4

  ölçüsü hiç önemli değil, zaten ölçü önemli diyen bunu söyleyenden de bil ki ondan kaçman lazım. sizde kullanılıp kenara atılmanın acısı içinize oturmuş, bilinç altında yine ezikleneceğiniz korkusu var. ölye boya çapa ölçüye göre olsaydı ohooo dünyanın 4 te üçü bekar yanlız yaşayan insanlardanm oluşurdu. yani buradan bu düşnücenin pisikolojinin ne kadar anlamsız olduğunu anlaman lazım.

 4. 5

  hiçmi okumadınız onca araştırma yayınlandı kadınların büyük penis istemedikleri bariz şekilde oltaya çıktı, kadınlara 12 cm rahat yetiyor, fazlası acı veriyor rahatsız ediyor diye. dev araştırmalar makaleler var, bunu ben demiyorum, araştırmalar 5 büyük kuruluşun yüzbinlerce kişi ile yaptığı detaylı analizler sonucu ortaya çıkmış bir bilgi. büyüktü falandı diyenlerin işi pornolardan görüp birşey sanip bilmeyenlere hava çaka satmaya çalışmak. yahu @civciv dediğide çok mantıklı dğnyanın 4 te 3 ünün penisi 10-12 cm arası, bu aynen senin gibi milyarlarca insan demek. kafayımı sıyırdın kimse hayata küstüm seketen kaçıyorum demiyor, adamın 10 cm ama düdüklemediği kız kalmamış, o adam hayata küsmemiş mi.

  • 3

   Hahahaah erotic güldürdun ya ama cok dogru söylediklerin 10 cm le neleri götürenler var yeterki cesaret ve agzin laf yapabilsin. Kadınların duymak istediklerini söyleyebil alay edenlere de hepsinimi denedin deerim oyle lafa bu laf ediliyor genelde. Takmayın kafaniza 20 cm olup kimseyle olamayan da var veya kadinlara ilgisi sifir olanda var yani

 5. 3

  merhaba, maalesef bu ortamda bize yazacak cevap kalmamış. söyleyeceğimiz herşeyi önceden yazıp dile getirmişler. bu noktada bizim tavsiyemiz tüm bu söylenenlerden bir ders çıkarmanız ve bu değişim hareketini önce aklınızda sonra tüm ruhunuzda uygulayarak tabuları yıkmanız, kabuğunuzu kurmanızdır.

 6. 6

  aga gercekten cok bos bısey ya dogru noktaya baskı yapmayı ögrendıysen 2 parmak ve dıl darbesı ıle 4 5 kere bosalıyor kadın denen canlısı

Bir cevap bırakın