erkeklerin yatakta yaptığı hatalar nelerdir

Soru

mrb, ben buradan bayan arkadaşlara sormak istiyorum, eşiniz olur, sevgiliniz olur, partneriniz olur yada her neyse işte, bu kişinin yatakta sizi rahatsız eden ne gibi hataları var, mesela ne yaparsa sinir oluyorsunuz ? sormamdaki amaç birazda erkekler bunları okusun görsün öğrensin, bunlardan ders alsın ve bir bayanla iken yapmamaya dikkat etsinler diye. çünkü çok görüyorum erkekler farkında değiller ve düşüncesizce hareketlerle bayana karşı itici duruma geliyorlar. üstelik umursamaz tavırlarıyla sonunda kendilerinden nefret ettirir hale geliyorlar. tabi gerisi ayrılık çünkü uyum bu süreçte çok önemli, bir birine tahammül edemeyenlerin ayrılması kaçınılmaz oluyor. evet bu konuda bayanlardan rahatsız olduğunuz şeyler yazmanızı rica ediyorum.

Cevaplar ( 8 )

 1. 4

  bu konuda soru yazman gerçekten çok doğru olmuş. herkes cinsellikle ilgili sorunlarını soruyor ancak bunun dışında rahatsız edici bir çok faktör var. mesele benim en sinir olduğum şey yatağa çorpala girmesi, elinin ayağının soğuk buz gibi olması ve yatakta hızlı seks yapması.

 2. 4

  bende kokudan çok huylanıyorum, bakımlı olmalı, ter kokmamalı, biz nasıl temizliğe hijyene dikakt ediyorsak onlarda bir zahmet bacak arasını yıkayıp gelsinler 🙂 hele ki sigara içenden, küllük gibi kokandan bırak seks yapmayı yanından geçerken tiksinti geliyor. ayrıca bende hızlı sekse karşıyım nefret ederim, cinsellik yavaş yaşanmalı.

 3. 5

  evet cidden güzel konu, benim içni cinsellik konusunda ısrarcı olması, analdan istemesi, ön sevişmeyi geçip üstüme atlaması, sadisçe sert hareketler yapması birde duygusuz sevişmesi hiç tahammül edemediğim şeyler. öpsün koklasın okşasın sevsin isterim yani.

 4. 2

  bir düşünmem lazım, sanırım yatakta sessiz olmasını sevmiyorum, hareketsiz olmasını sevmiyorum, @love-burcu dediği gibi eli ayağı soğuk olmasın, sigara içmesin, öyle 2 dakikada işi bitmesin, cinselik bitince yataktan hemen kaçmasın, sarılsın yanımda yatsın.

 5. 2

  benimde diyeceğim birkaç şey var. öncelikle sekste kaydırıcı kullansın asla tükürmesin iğreniyorum. acele seks istemesin hadi gel arada derede hemen 2-3 dakikada yapalım falan, bana bolca vakit ayırsın isterim. ilgi isterim, ilgisiz davranamsı, sadece seks düşünmesi büyük hata. birde tek taraflı cinsel hayat, kendi tatmin olunca işi biten erkekler nefret edilesi.

 6. 4

  zaten çoğunu yazmışlar ben buna ek olarak bir erkek prezervetifini kendi almalı diyorum. gidip prezervtif alacak kadar cesareti ve parası yoksa o adamdan arkanıza bakamdan kaçın. bir şey daha aklıma geldi oda ekeğin kendini bir şey sanan aşırı egosu çekimez. nasıl yapım ama, sabaha kadar yaparım, bi soktummu bayılırsın, perfomansımı beğendinmi, daha önce hiç bu kadar zek aldın mı, büyük mü, kalın mı, alabilcen mi, bana dayanamazsın falan gibi aptal ve komik sözlerle hiç kimsenin yapamadığı bir şeyi, başardığını sanmaları beni erkeklerden soğutuyor. altı üstü seks ya, zannedersin fisyon’u başlattı.

 7. 4

  güzel bir soru. bunun erkek versiyonunu da bekleriz. bir bey bunu sorsun. bütün yorum yapan kızların yorumunu beğendim çünkü baya feyzaldım 😃😀😉.

 8. 3

  en büyük hataları bencil olmaları, hatta bazılarının fazla aşırı özgüvenli olmaları ve porno oyuncusuymuş gibi seks yapamya çalışmaları. kendilerini erkekliği bu şekilde kanıtlayacaklarını sanıyorlar. bu gibi şeyler kadınlara hiç zevk vermiyor. bu aptallığı yapmasınlar.

Bir cevap bırakın