sevgilim kucağına aldı arkama boşaldı

Soru

daha önce sevgilimle sadece ön sevişme yapıyorduk, boşalınca bırakıyorduk. bu sefer seni daha çok hissetmek istiyorum diye tutturdu, sevgilim beni kucağına aldı üstümü çıkardı, sadece altımda külot vardı onda hiç bir şey yoktu, penisini alttan vajinama değdiriyordu, bir yandan göğüslerimi emiyordu, sonra külotumu sıyırıp penis başını popoma dayattı nefesi sıklaştı kalkmaya çalıştım sıkıca sarıldı popomun üstüne boşalmaya başladı galiba spermlerin birazı da popomun içine gitti. bende korktum gidip ertesi gün hapı alıp kullandım. bir haftadır sancılarım var endişe ediyorum vajinama gelemdi sanıyorum acaba bir şey olmuş olabilir mi ?

Cevaplar ( 5 )

 1. 3

  endişe etmene gerek yok yüzeysel olaylarda gebelik neredeyse milyonda bir ihtimal çok özür dilerim 20 cm ile içeri sokupta gebe kalmayanlar var rahat olabilirsin saygılar

 2. 3

  bu durum çokta korkulacak bir şey değil lakin bu sefer bir eşy olmadı diye rahat davranıp bi dahki sefere hataya düşmeyin. böyle heyecanların genelde sonunda kötü tatsız süprizler çıkar. çok gülen sonunda ağlar dedikleri gibi olmasın.

 3. 3

  arkadan içeriye biraz gitmekle falan gebelik olmaz, hamile kalmak için anala değil vajina içine boşalması gerekir. tabi anala boşaldı diyelim dışarı sızan spermler fark etmeden vajina içine akabilir bu şekilde ancak gebelik olur. muhtemelen stres ve kullandığınız ertesi gün hapından haynaklı düzensilik yaşıyorsunuz. muhtemelen geçer bir süre sonra.

 4. 4

  öncelikle geçmiş olsun hem dışarı hem anal hem ertesi gün hapı kullandığını söylüyorsun kendi kanımca korkulacak bir durum olmadığını düşünüyorum kafanda soru işareti var ise rahatlamak adına test yapabilirsin

 5. 2

  fantazisi güzelmiş yalnız popono dokunarak boşalması büyük haz verir erkeğe, müthiş bir deneyim gerçekten

Bir cevap bırakın