sevgilimin baldırına boşaldım iç çamaşırına bulaşmış hamile kalır mı

Soru

Slm kız arkadaşımla fantazi olsun diye sürtünme yoluyla seviştik. Herşey boşalana kadar iyi gidiyordu. Kızın arka baldırına boşaldım. Kız boşaldığım yerleri silmeden iç çamaşırını çekti. Spermlerden küloduna gitmiş. Sevgilim hamile kalma ihtimali var mı

Cevaplar ( 3 )

  1. selam, aslında sitede yazdığımız birçok cevap gibi buda çok farklı olmayacak. tahminim üzere siz gençler, cinselliğe başlarken çok heyecanlanıyor, bitiminde de panik oluyorsunuz. cinsel konularda bilgisiz kaldığımız için bu korkuyla, anlamsız panik ve hatalar yapıyoruz. kimi hamilelik olur mu diye neredeyse tüm sitelerde aynı soruyu soruyor, kimi peşin peşin gebelik önleyici olarak bilinen ertesi gün haplarını kullanmaya başlıyor. gebe kalmak bu kadar kolay değil. oraya buraya bulaşmakla değmekle gebe kalınmaz, imkansız değil, kaderde varsa olur mu olur, ama panik yapmayın çok düşük ihtimal bu. yüzde 99.9 bir şey olmayacaktır. ek olarak sizde çok rahat davranıp bir şey olmayacakmış diye yanlış cinsel eylemlerde bulunmayın. istemiyorsanız cinsel temasta korunma yöntemlerini öğrenip ciddi şekilde uygulayın. ayrıca cinsellik sizler için çok heyecan verici eylem olsa da, evlilik öncesi yanlış cinsel eylemler sonucu üzücü ve psikolojik sorunlar yaratabilecek olan kötü günler yaşayabileceğinizi unutmayın.

  2. sevgilimle sürtünme yoluyla sevişirken onun üstündeydim penisiyle vajinam temas halindeydi birden boşaldı sıvı ön baldırıma geldi vajinaya çok yakındı hamilelik riski var mı?

    • korkmana gerek yok bence hamilelik riski yok. tabi yine siz olmaz bireşy diye rahat davranıp istediniğiz gibi cinsel oyunlar oynamayın olmaz olmaz derken olur çok üzülür strese girersiniz. evlenmeden cinsellkten uzak durun diye sürekli söylüyorlar biraz kulağa küpe olsa iyi olur.

Bir cevap bırakın