sevgilimin kucağına oturdum penisini içime soktu

Soru

normalde böyle şeyler yapan biri değiliz sevgilim bira içiyordu eğlencesine şakalaşıyorduk, bende birkaç yudum aldım falan sonra kafam güzel oldu sonra birbirimizi çimdiklemeye el şakaları yapmaya başladık daha önce anime pornoları falan izliyordu bende animeler mi yoksa ben mi dedim kucağına oturdum bir süre sonra pantolon sıktı hadi çıkaralım dedi öyle çamaşırla oturuyordum kucağında öpüşüp elleşiyorduk. okşamaktan zaten içimde çok sulanmıştı çamaşırımı sıyırıp penisini sürtmeye başladı, ben sadece sürtünecek sandım ama bir anda penisini içime soktu. hiç bir acı hissetmedim ama ayağa kalkmaya çalıştım beni tuttu sakin ol yok birşey diye alkolün etkisiyle karşı koyamadım biraz öyle yaptık. çıkartıp dışarı boşaldı baktım hiç kan yoktu, bakire olmama rağmen kanama olmadı, bana sen bakire değil misin diye sordu bende evet dedim. peçete ile sildim sadece biraz pembelik vardı kan yoktu. neden böyle oldu ? kanama gelmesi gerekmez mi sadece biraz pembelik mi olur ?

Cevaplar ( 5 )

 1. 0

  kafanız iyi ne yaptığınız belli değil, zaten bazı şeyleri gösden çıkarmışsınız, şimdi kızlık derdine mi düştünüz. yapmışsınız işte bir şeyler olan olmuş, umurunuzda da değil zaten boşverin en iyisi. oynaşmaya devam.

 2. 0

  ilk başta olan olmuş fakat ilk defa cinsel ilişki yaşayan bir kızdan illa kan gelecek diye de bir şey yok kızlık zarın esnek demek ki ve illa kan gelecek diye erkekte diretiyorsa illa gelecek diye cinsellik bilgisi zayıf birisi derim.

 3. 0

  birgun bir şeyler ters gidecek ve “bakire değilsin sen” deyip seni terk edecek. senin şu an daha büyük bir problemin var.

 4. 0

  yaa işte birde böyle bir şey var, erkek için her naneni yiyorsun ama sonunda yine aptal gibi ortada kalan biz oluyoruz. patlak kızlar evlenilmez derler, lakin kendileri patlatıp ortada bırakmayı çok severler. kendiaralarında bununla övünüyorlar mı ne yapıyorlar anlamadım. kanka ben 3 tane patlattım, oda bişeymi ben 3lü grup yapatım 5 tane patlattım diye bir birlerine hava mı atıyorlar. @bymusty007 dediği doğru, esnek olabilir vede her kişide aynı olmaz kiminde az pembemsi kanama kiminde de daha fazlası olabilir. ayrıca @komsununoglu dediği gibi ortada kalma ihtimalin de var, sevgilin sana inanmıyorsa.

 5. 0

  iş işten geçtikten sonra n’olacak. araba devrildikten sonra akıl veren çok olur. ateşle barut meselesi. bundan sonra daha iyi düşünün taşının.

Bir cevap bırakın