kızlar anal seksten orgazm olan varsa nasıl olabileceğimi anlatsın

Soru

sevgilimle vajinal ve anal yapıyoruz. vajinal yaparken orgazm olma konusunda sorun yok, ancak anal yaparken çok zevk almama rağmen tam orgazma yaklaşıyorum sevgilim ya ara veriyor ya boşalıyor, bende yarım kalıyorum. ne yapayım ya duracağım durmazsam boşalacağım daha fazla olmuyor devam edemiyorum diyor. tabi ona da hak veriyorum 20 dk dayanmak zor olabilir. belki 10 dk daha devam etse orgazm olacağım ama olmuyor. daha kısa sürede orgazm olmak için ne yapmak lazım, farklı bir tekniği yöntemi var mı ? ek olarak bazen anal seks sırasında fazlaca acıdığı oluyor her zaman olmuyor sebebi nedir ? böyle durumlarda acısız anal sex nasıl yapılır ? bu arada neyse ne nasıl zevk aldığım beni ilgilendirir aşağılayıcı dalga geçen cevap yazacaklar o parmaklarını başka şey yapmaya kullansınlar. faydalı cevap yazabilecek kişiler lütfen ?

Cevaplar ( 3 )

  1. 2

    Merhabalar; ilişkinize yeni oyuncaklar sokmayı deneyebilirsiniz. Uygun bulduğunuz ölçülerde bir anal dildo bence fena gitmezdi diye düşünüyorum. Bir de kuruluktan ve acıdan kurtulmak için güzel kokulu bilindik bir marka bebek yağı kullanabilirsiniz. Zaten kullanıyoruz diyorsanız bence acı anında tekrar kullanmalısınız. Yani tazelemelisiniz diye düşünüyorum. Mutluluklar.

  2. 1

    Neyse ne nedir ya madem soruyorsunuz düzgün sor düzgün cevap alirsiniz yoksa başka cevap alirsiniz burası açık yer sacmalamissiniz

  3. 4

    eşiniz anal giriş yaparken siz de bi taraftan elinizle klitorisi uyarın o zaman daha çabuk orgazm olursunuz. zaten yapıyorsanız o zaman önce mast. yapın iyice kızıştıktan ve zirveye çıktıktan sonra eşiniz analdan girsin o zaman yine çabuk orgazm olursunuz. uzun sire anal yapmayınca ağrı olabiliyor yada kayganlaştırıcı kuruması sebebiyle ağrı olabilir. uzun süre yapmadıysanız daha bol kayganlaşırıcı kullanın ters ilişki geçtikten bi süre sonra ağrı başlasa eşiniz dursun kayganlaştırıcı sürün ve devam edin.

Bir cevap bırakın