sevgilim beni tahrik etmeyemi çalışıyor

Soru

Sevgilim araba sürerken sağ eliyle bacaklarımın iç kısmını sert bi şekilde okşuyor ve sıkıyor. en son popomu da hafif şekilde sıktı 2 yıldır sevgiliyiz hiç popomu ellemedi daha önce. acaba söyleyemediği bir şey mi demek istiyor, maksadı beni tahrik etmek olabilir mi ?

Cevaplar ( 7 )

 1. 7

  ilk bahar geldi havalar ısınıyor doğa canlanıyor, aynı şekilde erkeklerinde kış boyu uyuyan cinsel iştahı açılmaya başladı. hayal edip iç gerçip bol bol cinsel maksatlı eylemde bulunabilir. dokunmak okşamak en başta geliyor. bunun sınırıda sizin tepkilerinizle ilgili, siz eğer temas anında sert tepkiler veriseniz tepkinize göre geri çekilme olur, ne kadar az tepki verir yada pek ses çıkarmazsanız o da aynı oranda bunu daha çok yapacaktır. erkelerin ince hesapları yok bodoslama yürür, birkaç dokundumu tepki gelemdimi bu kız bana verecek diye düşünüp daha çok üstünüze düşmeye başlar.

 2. 2

  erkekler sevme maksatlı dokunup elini sürebilir bunda cinsel bir eylem yoktur, şevkatli sevgi okşamasıdır. ancak elinin ayarı biraz sert kaçıyorsa sıkma ve baskı varsa avuçlama varsa o zaman olay şehvetlidir. sehvet olan yerde haliyle cinsel çağrışımda vardır. bunu yapıyorsa demek ki size kuruluyor.

 3. 5

  ne yapmaya çalışıyordan hariç bu tip eylemleri bir düzene oturtun. eğer dokunması rahatsız ediyorsa ona söyleyin. eğer her hangi bir tepki vermezseniz bu işin ölçüsü kaçar. bu eylemlerin kontrolü sizde olmalı.

 4. 4

  yürümeye çalışıyor ama belkdie senden tepki görmekten korktuğu için ilerletmiyordur. bunun yerine dokunuşlarla sana cinsel mesejlar veriyor, bir nevi seni arzuluyorum demeye getiriyordur. senin adım atmanın fırsat vermeni bekliyorda olabilir. poponu çekici hoş buluyorsa okşamayı dokunmayı arzuluyordur.

 5. 5

  Sevgilimle arabadaydık trafikte dururken baş parmağını dudağımın arasına alıp öptüm birden ovv yapma öyle dedi gülüş attı tahrik mi oldu acaba anlayamadım ?

  • 5

   birşey olduğu yok sen yanlış anlamışsın. sevgilin komik biriymiş şaka yapmış eğlenmiş seninle 🙂

 6. 4

  seni götürecek, oynaşıyor. senden onay, ışık bekliyor. aynı mantıkta değilsen uzak dur.

Bir cevap bırakın