sevgilim beni arzulamıyor mastürbasyonla tatmin oluyor

Soru

Selam herkese, sevgilim cinsel olarak benden heyecan duymadığınız ilişkide haz alamadığınız söylüyor. hiç mi azmıyorsun azınca ne yapıyorsun diyorum, azdığımda mast yapıp rahatlıyorum diye cevaplıyor. seks yapmak daha güzel değil mi neden böyle tercih ediyorsun diye soruyorum bilmiyorum sanırım mast yaparken daha çok zevk alıyorum dedi. cidden daha çok zevk mi alır, neden mastürbasyonla tatmin olmayı tercih ediyor sorunu ne ?

Cevaplar ( 3 )

  1. 2

    Daha fazla zevk alınabiliyor,ben de bu gruptayim mastürbasyon daha fazla zevk veriyor,hayal gücünü kullanıyorum.Suclanacak bir durum değil

  2. 2

    selamlar, her zaman sıkça dile getirdiğimiz mesele. mastürbasyon gelecekteki cinselliği bitiriyor. aşırı yapacağınız mastürbasyon alışkanlık sonucu cinsel haz ve eylemlerinde eksen kaymasına neden olur ve gelecekte gerçek cinsel ilişki ile tatmin olmazsınız, tatmin olmak için mastürbasyona başvurusunuz. kadın yada erkek fark etmez, bilinçsizce yapılan mastürbasyon gelecekte yaşayacağınız cinsellikte adaptasyon sorunlarına ve haz kaybına neden olacaktır. hiç mi yapmayalım, yapın ama ayda 2 kere gibi olsun fazlası zarar. işte sizin sevgilinizde bu şekilde alışmış ve sizinle cinsellik yaşamaktan haz ve zevk almadığı için elle tatmine yöneliyor. belki birlikte cinsel bir terapistten yardım almayı düşünebilirsiniz.

  3. 3

    kötü bir alışkanlık, sevgiliniz mastürbasyon bağılmısı olmuş. sürekli mast yaprak tatmin olmaya alıştığı için şimdi real ilişkide haz alıp tatmin olamıyor yine tatmin olmak için mast yapmaya yöneliyor. böyle bir alışkanlıktan vazgeçmek zor kolay gelsin.

Bir cevap bırakın