karşılıklı 31 çekme sevgilimle elle tatmin

Soru

bir süredir sevgilimle tatmin olmak cinsel arzularımızı bastırmak için bir birimizi okşayarak öpüşerek karşılıklı elle dokunarak birbirimizi boşaltıyoruz. cinsel ilişki yada sürtünme temas yok. sadece tatmin olana kadar elle oynaşma şeklinde yapıyoruz. şimdi sitelerde görüyorum elle tatmin 31 çekmek zararlı, gelecekte cinsel sorunlar yaşanır diye yazıyor çok yerde. sevgilim olmaz bişi diyor ama ben bu konuda biraz çekiniyorum. gerçekten mast yapmak zararlı mı ?

Cevaplar ( 4 )

  1. bana göre birbirinizi gerçekten seviyorsanız bir an önce evlenmelisiniz zira mastürbasyon yaparak sadece cinselliği değil kendinizi de öldürüyorsunuz. onunla konuşun evlenmeden önce olmayacağını söyleyin. mastürbasyon falan istemediğinizi evlenip gerçek cinsellik istediğinizi belirtin. eğer bunları kabul ederse ne âlâ @luluya19 hanım…

  2. gençlerin bu konuyu akılları mantıkları almıyor. nasıl olabilir mast yapmanın ne zararı olabilir diyorlar. galiba onlar bir şeyin zararlı olmasının kanıtı anında bu durumu görmek. haa bak ne oldu bu zararlıymış diye öyle anlayacaklar. bide şak-şakçı tayfa var, bırak yaa cinsel özrgürlük, kendini tatmin etmiş rahatlamış ne olcak abartıyorsunuz, aksine çok iyi geliyor falan diye yalan pompalayanlar. bunlar bilinçsizce kendilerini mahvettikleri gibi üstüne böyle diyerek kendileriyle beraber onlara inanan zavallılarıda mahvediyorlar. bir dünya uzmanlar çıkıyor zararlı diyor, 3-5 akıllı yok ölye birşey diyor tersine konuşuyor. daha trajik yanı binlerce uzmana inanılmaıyor o 3-5 akılsıza inanıyor onların peşinden gidiyorlar. öncelikle @behcet_kazim dediği çok yerinde. sonra asıl mesele bu şekilde cinsel tatmine alışırsanız gelecekte bu alışkanlıktan vaz geçemeyeceğiniz ve uyum sorunları ile haz alamama gibi problemler yaşayacaksınız. o sebeple böyle oyunlara girmeyin.

  3. her şeyin fazlası zararlı olduğu gibi mastürbasyonunda fazlası zararlıdır. çok zor kaldığında yapılmalıdır… mastürbasyonla tatmin olmaya kendini alıştırırsan daha sonra, cinsel birleşmede zevk alamama ihtimalin çok yüksel olur… bu nedenle de ilişkiye girmekten soğuyup, sürekli mastürbasyona yönelirsin… bu da ilişkini tamamen olumsuz yönde etkileyip mutlu olamaz bi duruma sokar…

  4. bu tip eylemler burda kalmaz, yok falan derken ufak ufak ilerlemelerle her türlü sekse girersiniz. kafa aydığında ne yaptım ben diye dövünürsünüz. bide elle atmin türü şeylere alışmak gelecek için hiç iyi değil.

Bir cevap bırakın